Вже тиждень не повертають депозит.

Kateryna065 24 березня 2020, 22:48
Доброго дня,
вже тиждень НЕ ПОВЕРТАЮТЬ валютний ДЕПОЗИТ! Спочатку давали щодня по кілька доларів і обіцяли валюту " вже
завтра« або «з понеділка». Сьогодні почула, що буде 3 квітня » після карантину". Це державний банк??? Чи якась ганьба? Замість того, щоб бути вдома на карантині, ходила і чекала черги у відділеннях, після чого виходила без грошей…
25 березня 2020, 12:00
Доброго дня.
Приносимо вибаченням за тимчасові незручності. Зараз спостерігається нестача валюти у всіх банках України. Звертаємо вашу увагу, що ви можете отримати депозит в гривневому еквіваленті або здійснити конвертацію коштів в євро або дочекатися врегулювання ситуації з доставкою доларів в Україну і отримати кошти у валюті розміщення вкладу. Якщо ви вирішите почекати, щоб не втратити дохід, який ви отримали за депозитом, пропонуємо вам перерозмістити кошти на більш короткий термін або скористатися послугою «Мобільні заощадження». Сподіваємося на Ваше розуміння.

Leon1978
Leon1978
25 березня 2020, 8:54
Во первых не вижу смысла паниковать! Вы в гос.банке!
Во вторых вы сами отнесли деньги на депозит!
Сегодня форс мажор! Депозит это зарабаток а это риск как бизнес! Так что терпите когда все нормально заработает! Не сейте панику как обычно все вы это делаете!
Обычно сеют те люди у которых относительно не большие деньги!
Те у кого огромные суммы сидят тихо и понимают что сегодня ни чего нельзя сделать!
Просто ждут!
kiev73
kiev73
25 березня 2020, 12:21
Ощад не выполняет условия договора а вы предлагаете ждать и не паниковать?
нужно вызывать полицию и писать заявление на мошеннические действия сотрудников банка.

Kateryna065
Kateryna065
25 березня 2020, 13:25
Яка різниця, велика в мене сумма чи маленька? Це мої гроші і я їх не можу отримати! І це в державному банку! А паніка почалася не з людей, а з Ощадбанку, якби виконували умови договору то б ніхто не "панікував''!
19036256
19036256
26 березня 2020, 8:04
Можете отримати в гривнях,скільки можна повторювати,а такі,як Ви не хочуть нічого розуміти,Ви телебачення не дивитесь,новини не читаєте?Валюти обмаль в країні.«Я хочу тільки мою валюту і все.?»Треба було покласти в банківську ячейку,тоді б була ваша валюта .Не тільки в державному банку,а по всьому світу карантин.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Вже тиждень не повертають депозит.