Працівники банку працюють без захисних масок

Bankid 20 березня 2020, 20:23
Сьогодні 20.03.2020 був у відділенні Ощадбанку м.Прилуки, вул. Київська 313, треба було нагально переказати гроші. Прийшовши у відділеня, побачив, що працівники банку працюють без захисних масок і не мають при собі антисептиків!!! І це під час пандемії у світі, карантину в Україні і на фоні того, що в Італії від КОРОНАВІРУСУ помирають по 300 чоловік щодня!!! До банку стоїть черга! Я поцікавився у працівника банку чому Ощадбанк, до речі, один з найбільших Державних банків України, не забезпечив своїх працівників захисними масками і антисептиками? Мені сказали, що керівництво Ощадбанку проінформувало, що масок і антисептиків не видаватимуть працівникам! І мені здається це не тільки в Прилуках, а і в усій Чернігівській області в Ощадбанку таке робиться. Що собі думає керівництво Ощадбанку?
Це просто ЖАХ! Про яку соціальну відповідальність банку перед своїми працівниками і клієнтами даного банку можна тут говорити??!!! Країна на карантині, а Ощадбанк не турбується про здоров'я своїх працівників і клієнтів!!! І це при тому, що маски в Україні є!
Дуже хотів би, щоб це прочитали представники НБУ і відповідні контролюючі органи влади.
23 березня 2020, 15:01
Доброго дня.
Відділення забезпечуються всім необхідним, та ми радимо уникати візитів до відділення, а проводити операції онлайн через Ощад24/7. Відсутність масок у відділенні, повязана з тим, що банк через велику кількість відділень, (а саме більше 2500) ще не встиг доставити їх до працівників, але ми працюємо над вирішенням даного питання і найближчим часом воно буде вирішено.

20 березня 2020, 22:08
А ви думаєте, що працівникам їх привезли ті маски , чи антисептики! ???? Тримайся ,я вас розчарую! Всі ,кого я знаю , всі купували за свої гроші! Або привозили декілька масочок на 15 співробітників!)..
20 березня 2020, 22:10
А ви думаєте, що працівникам їх привезли ті маски , чи антисептики? Тримайся ,я вас розчарую! Всі ,кого я знаю , всі купували за свої гроші Або привозили декілька масочок на 15 співробітників!
Bankid
Bankid
23 березня 2020, 21:56
Відповідь на коментар Ощадбанку

Як же тоді ваша інкасація встигає вчасно забирати і доставляти готівку в велику кількість відділень, (а саме більше 2500)?? Не вішайте «лапшу на вуха» людям. Ощадбанк продемонстрував свою БЕЗвідповідальність перед СВОЇМИ працівниками і клієнтами банку в такий тяжкий час!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Працівники банку працюють без захисних масок