Обходьте цей банк стороною

Наталя Русінчук 5 березня 2020, 16:27
Відділення за адресою: Київ, вул. Горького, 105-А
Відділення може і непогане, але сам банк — ще те лайно. Раджу всім обирати будь-який інший банк для обслуговування. Кілька років тому мені автоматично підключити послугу смс інформування по картці, що не використовується, загнали її в мінус, про що не повідомили. Після того регулярно нараховували пеню за борг. А дізналась я про це лише коли підключила веб банкінг, хоча до того неодноразово була в банку, і жоден працівник мені про те не сказав. Борг набіг у 15 євро, зрозуміло що я сама винна та мала його сплатити.
Але зараз то апогей ідіотизму. Я хочу закрити рахунок в банку, для того треба подати заяву на зняття останніх 10 євро з рахунку і чекати на підтвердження. Розумієте? Банк має дозволити мені зняти мої власні кошти. І от чекаю вже майже три години, а підтвердження так і немає. Тому порада: оберіть інший банк або готуйтесь провести пів життя тут, щоб отримати свої кошти.
5 березня 2020, 18:21
Доброго дня! Перепрошуємо за спричинені незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер телефону. Ситуацію перевіримо та допоможемо з її вирішенням.