Михайлюк Олександр

Олександр Михайлюк 30 січня 2020, 10:41
Доброго дня, після смерті батька я почав оформлення спадку, у батька був рахунок в Ощадбанку, натаріус надіслав запрос до Ощадбанку. Прийшла відповідь що рахунку немає. Я завітав о банк, де отримав виписку по рахунку, що гроші були зняті а рахунок закрит. Але на момент зняття грошей батько був померлий, а я не вступив у право на спадок.
На моє повторне прохання надати мені офіціальну відповідь що рахунок був, мені сказали що це неможливо, ітд. Через сварку вони прийняли запрос нотаріуса, та заяву від мене. Вже майже три тижні а відповіді немає.
30 січня 2020, 10:49
Доброго дня! Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень. Ваше ПІБ, ПІБ вашого батька та до якого відділення ви звертались, перевіримо ситуацію.

Luckymen
Luckymen
30 січня 2020, 11:35
А в полицию не пробовали обратится ведь это воровство? Либо кто то из родственников снял средства с карты отца уже после его смерти
BarDuck
BarDuck
30 січня 2020, 18:56
Родич не міг закрити рахунок. Тут якась дивна історія назріває
19036256
19036256
30 січня 2020, 20:28
BarDuck карту умерших как раз закрывают родственники, имея и предъявив в банк свидетельство о смерти.Когда моя мама умерла, я зная все данные карты в банкомате сняла все средства, в интернете до копейки расплатилась за коммунальные, а потом, предъявив свидетельство о смерти, закрыла карту при нулевом балансе.При вступлении в наследство карта не вошла в наследство.Нужно спрашивать тех людей, которые имели доступ к карте.