Розмір комісії та обслуговування

samolena20 28 грудня 2019, 0:05
Відділення за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 45
Добрий день. 27.12.19 десь о 16.40 прийшла до відділення Ощадбанку вул. Саксаганського 45 заплатити черговий збір Дозвільної системи ГУНП у м. Києві у сумі 56грн.40 коп. За суму платежу у 56 грн.40 коп. з мене взяли комісію 25 грн. (квітанцію додаю на пошту Ощадбанку)! ПЛАЧУ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ І ТАКОГО ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ КОМІСІЇ НІКОЛИ ЩЕ НЕ БУЛО.
Питання перше. Надайте, будь ласка, відповідь стосовно розміру комісії у 25 грн. за платіж у 56 грн.40коп. і чи вона правомірна. Касир не попередила про такий розмір комісії! ЧИ ПОВИНЕН КАСИР ПОПЕРЕДЖУВАТИ СТОСОВНО ТАКОГО ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ КОМІСІЇ і чому, якщо це правомірно, він не попередив?
Питання друге. ЧОМУ У «ГОДИНУ ПІК» ПРАЦЮВАЛА ТІЛЬКИ ОДНА КАСА, ДЕ СТОЯЛО У ЧЕРЗІ БАГАТО ЛЮДЕЙ БЛИЗЬКО ГОДИНИ?? Невже у такому великому і популярному відділенні у пікові години не можна було при такому накопиченні людей відкрити ще одну касу, до речі, кас там 3!, з яких працює тільки одна!
Все це дуже не зручно і викликає певні питання до роботи банку!
28 грудня 2019, 14:52
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності, ситуацію щодо роботи касових вузлів обов'язково перевіримо. Щодо комісійної винагороди банку за проведення операції повідомляємо, вона є правомірною і касир мав попередити про неї за заздалегідь. З данного приводу, зі співробітниками буде проведено роботу.

StarFighter27
StarFighter27
2 січня 2020, 20:00
Комиссия 25 грн. при сумме 57 грн. - нехилая сумма. По ходу кассир себе деньги к новогоднему столу зарабатывала