Постійно брешуть,та вивертаються.

аркадий медведев 19 грудня 2019, 23:19
В прошлому місяці, звернувся до горячої ліннії 18.11.2019по оплаті льготи комунальникам, відповіли спочатку, що гроши перечислені і ви отримєте повідомлення 18 ще до кінця дня, на моє зауваження, що вже кінець дня (з затримкою)ну завтра отримаєте.Я зауважив про те що оплати виконуються до 20 кожного місяця, відповили нібито це перший місяць до вас не буде використовуваться штрафних санцій в цьому місяці, ну що хоч ж, це добрє.Що в як то кажуть в ітогє, заплатили 22.11.2019року.Обіцяли і божилися що в цому місяці буде все добре, що в ітогє:19.12.2019 ніч, нічого не проплочено, хоча гроші на рахунок банку були переведені ще 09.12.2019року .І це Вони називають працею? На віщо братися за роботу, яку не можете виканати? Брехати клієнтам? Вивертатися? Знову брехати і вивертатися? Навіщо? Неможєте, віддайте людям їх кошти, тай відпочівайте.Не рвітє людям нерви.Я як то кажуть: С большой вероятностью хочу сказать, что Вы опять облажались! Это не Ваши деньги, оплатите их комунальникам.С уважением Ваш клиент банка(к сажелению).
20 грудня 2019, 14:13
Доброго дня! Хочемо зазначити, що гроші вже перераховані на комунальні підприємства. Смс-повідомлення з перерахованими сумами, ви отримаєте після 23 числа.

20 грудня 2019, 13:50
Аналогічна ситуація, тобто це відбувається по всій Україні. Що, застрягли гроші??? Ні, вони працюють на чийсь карман. Не хіло, у масштабах цілої країни.((( РеХформатери ((((
20 грудня 2019, 20:20
Так, станом на 20-ту годину, у особистому кабінеті ощадбанку «Статус списання Підтверджено». І це мало відбутися до 18-го числа, так зазначено на сайті ощадбанку у розділі «поширені питання». Але, у отримувача перерахування коштів не відображається, тобто статуса «очікування зарахування» нема. (