Монетизація пільг .

Андрій Бублик 5 грудня 2019, 22:11
Чому коштами для оплати пільг погашено, заборонені постановою НКРЕКП №1498 від 23,11,2018 року нарахування Київоблгазу ( виставлені як борг 213,33гр ), коли Вам перераховані кошти лише для оплати газу згідно пільгової норми, водоканал та світло. В звязку з вашими діями в мене виник борг за електроенергію. Прошу повернути кошти (213,33гр) з Облгазу та зарахувати за світло.
6 грудня 2019, 11:59
Доброго дня! Порядок розподілу перерахування субсидії до комунальних підприємств регулюється постановою «КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 17 квітня 2019 р. № 373 Київ, а саме у п. „Механізм виплати пільги “ зазначено: Перерахування коштів за послуги (витрати) здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку. Пільговик може визначити іншу послідовність перерахування коштів за послуги (витрати) шляхом подання відповідної заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення.

19036256
19036256
7 грудня 2019, 13:29
Льготы,субсидии и компенсации Ощадбанк отправляет в первую очередь на тепло сети.