Зміна ставки по депозиту після підписання договору №19537977010

witex 5 грудня 2019, 6:21
Цікавий курьйоз виходить… людина ставить на Мій пенсійний депозит в банку 20000 доларів, ставка 4,50 % річних. За два дні в Ощад24 бачить все в порядку, депозит відкритий 2 дні тому, ставка 4,50%. Коли починається новий тиждень і проходить ще один день… вкладник дивиться в мобільний додаток Ощад 24 і бачить ставка вже 4,25%. Дзвонить на гарячу лінію, там провірка і що ви нам говорите… ставка 4,50 і сума ваша така то… Приходить вкладник у відділення Ощадбанку і там система вибиває 4,25%. Вкінці вкладника роблять круглим ідіотом, що в них ставка понизилася і тп. Добре, дорогий Ощадбанк, якщо ми живемо по законах України, то маємо знати що договір ДЕПОЗИТУ і його істотні умови міняються за згодою сторін, в іншому випадку можуть бути розірвані. Дорогий Ощадбанк, не уподібнюйтеся деяким «українським» банкам, що не зважаючи на втрату довіри населення до них, активно змінюють умови депозитних договорів з клієнтами в односторонньому порядку. Чи допустимо: Фінустанова без згоди клієнтів вносить кардинальні зміни в тексти уже укладених угод. А люди втрачають гроші, дізнаючись про все надто пізно. Раджу Вам ознайомитися зі ст.1061 п.3 Цивільного Кодексу України, а саме… встановлений договором розмір процентів на строковий вклад або на вклад, внесений на умовах його повернення у разі настання визначених договором обставин, не може бути односторонньо зменшений банком, якщо інше не встановлено законом. Є ще Закон про захист прав споживачів, в якому також чітко написане… без письмового погодження зі вкладником не можна змінювати відсоткові ставки депозитів. Однак, на всі мої звернення Ощадбанк зі своєї висоти не бачить вкладника і йому чисто байдуже.
Залишається Вам тільки щиро подякувати і чекати можливо на другий місяць ставка буде вже 3,75% річних, а можливо менша або більша. Як кажуть в народі, ворожила бабка на двоє, або… або… Ось так і в нашій країні, коли довіряєш банкові свої заощадження що роками по світі зароблялося а результат і висновок… обман. Якби такий випадок стався в Європі, там би швидко все вирішилося, а тут правило, що хочу собі то роблю… ось так і з Ощадбанком виходить
5 грудня 2019, 15:14
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення номер або адресу вашого обслуговуючого відділення. Ситуацію обов’язково перевіримо.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
5 грудня 2019, 6:31
А по моему хуже ощада быть не может.

Читайте отзыв ниже — впаривают платную карту с 250грн обслуживания в месяц при зарплате в 5000грн.

У меня кредитные карты 5 банков и счет ФОП, я на все трачу 50грн (за фоп счет).
5 грудня 2019, 10:23
Поменяли ставку по существующему вкладу или по пролонгированному??
Andrus43
Andrus43
5 грудня 2019, 13:28
По существующему,новому вкладу на 5 день !!
5 грудня 2019, 21:05
Вы ошибаетесь, такого быть не может. Еще раз, сверьте ставки, сумму с учетом бонусов и сформируйте выписку в пк версии ощад24. Сверху написаны детали, точная дата внесения и тд.
witex
witex
8 грудня 2019, 7:03
Я не ошибаюсь, если что пишу то знаю что делаю. Есть обман со стороны банка, который уже 4 день ничего толку сказать не может и нет ответа, проблема не решена. У меня есть на руках выписка с вклада где конкретно указано 4,50 ставка, а они там сваливают на системные ошибки и совет который засядет и будет долго думать что делать с этим депозитом.... с таким банкингом мы далее Эритреи не придем
8 грудня 2019, 10:26
Какого числа вы открыли вклад и на какую сумму?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Зміна ставки по депозиту після підписання договору №19537977010