Місяць без грошей

Andrew95 2 грудня 2019, 16:22
«Дякую» вам велике шо вже місяць ви не можете розблокувати мій рахунок, я місяць сижу без своїх грошей, моя хвора бабуся теж вам дякує. Довго ще це буде продовжуватися? Після такого вже не думаю а впевнений що Ощад треба обходити десятою дорогою і всім радити те робити
2 грудня 2019, 17:19
Доброго дня! Перевірили інформацію. Листа від виконавчої служби до банку не надходило. Рекомендуємо звернутися до виконавчої служби повторно.
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 грудня 2019, 10:09
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 03.12.2019).
Користувач надав документи на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

2 грудня 2019, 21:37
Вже три раза був у виконавчій. Листа вам вони відправили, більше того копія постанови про зняття арешту і копія квитанції про відправлення листа занесені мною до вашого відділеня у моєму місті особисто в руки директору. Можу вам фото показати. Це вже дістало, сил нема
OschadbankUA
OschadbankUA
3 грудня 2019, 11:35
Будь ласка, напишіть нам в особисті повідомлення номер відділення, до якого Ви звертались та ПІБ співробітника, якому було надано листа. Ситуацію перевіримо.
13 грудня 2019, 0:54
З вашої сторони не видно ніяких зрушень по вирішенню проблеми. Вже більше місяця ви не можете розблокувати мій рахунок на якому мої ж зароблені гроші. Ви залишили людину без коштів на більш як місяць часу. Хоч якась совість чи повага до клієнтів є? Скільки ще чекати? Рік? І як можна далі співпрацювати з таким банком. Дістало вже
Василь Бурковський
Василь Бурковський
5 січня 2020, 2:06
Я так зрозумів що з Ощадбанком не все гаразд, в еру цифрових технологій, все має бути швидко і зручно. Теж чекаю на розблокування картки, юристи радять іти в суд.