Черга в касу більше години, одна людина обслуговується 30 хвилин.

Likorol 25 жовтня 2019, 17:07
Нове гарне відділення в м. Києві, вул. Конєва, 10. Все так гарно, окрім обслуговування. В відділенні дві каси, проте працює тільки одна. При цьому одна людина обслуговується протягом 30 хвилин. Дехто з клієнтів бажав би здійснити оплату в терміналі, проте немає жодного спеціаліста, хто міг би допомогти з деякими складностями. Люди в черзі не витримують та йдуть. Не думаю, що вони ще раз сюди повернуться. Я точно не повернусь.
28 жовтня 2019, 13:34
Доброго дня! Сьогодні Вам телефонував співробітник банку для відповіді на ваше повідомлення, але, нажаль, Ви не взяли трубку. На даному відділенні наразі йде стажування додаткових працівників, тому приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Leon1978
Leon1978
25 жовтня 2019, 21:46
Как вы думаете почему одна касса работает из двух?! Потому что нет работников в этот кошмар и ад ощадбанка. Почему возле терминала нет тот же ответ людей нет! Зато ЦА все на месте все топ менеджеры во главе главного дережера Пышного. Почему 30 минут потому что так работают программы и не быстрые компьютеры. Вы приходите когда уберут главного дережера и все дебилов со всех регионов начальников управлений. Тогда все будет ок.
StarFighter27
StarFighter27
3 листопада 2019, 17:40
Две кассы, а работает одна? Да потому что работников нет. Никто не идет за такие деньги да на такие планы. 30 минут? А это программа которая висит больше, чем работает. А в ЦА правильно все на месте с ихними 10-ти значными зарплатами. Возвращайтесь тогда когда главного банкира сего банка уберут

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Черга в касу більше години, одна людина обслуговується 30 хвилин.