Prepaid картка, або не ведіться на рекламу

Yurij201033 27 липня 2019, 9:09
Вчора у мережі ФБ вискочила реклама Prepaid картки від ощадбанку. Зважаючи на проблемне, але дякувати Богу повернення на 8 день коштів, які «недоплатив» банкомат (тут описував 18.07) та досвід зручного користування інтернет карткою від Привату, вирішив, що чому б не спробувати отримати подібний сервіс від ощаду. Тим більш, що у рекламі вказувалося що сервіс безкоштовний і безпечний. І помилився. Відразу, як телеграм бот повідомив номер картки, прийшла смс про вартість обслуговування картки (??!). А обманувши раз, то точно обмане ще. Звернувся до оператора колл центру ( ой, мені ваші оператори .....), та почала практично кричати в трубку, що так не робиться і тепер треба йти до відділення ощаду, який мене обслуговує та закривати картку. Прошу: 1. Попросити операторів колл центру не орати на клієнтів. 2. Пояснити, чому я маю десь їхати, перебувати в черзі, подавати свої документи ( сподіваюся що тільки паспорт, а не довідку про відсутність чогось, від когось) щоб закрити НЕ АКТИВОВАНУ віртуальну картку. З таким сервісом банк довго не протягне. Дякую за відповідь, якщо вона буде. І не відіться на ту рекламу, хай їм грець.
30 липня 2019, 9:51
Доброго дня!
Відповідали вам раніше у Facebook на аналогічний коментар. Гарного дня!

Yurij201033
Yurij201033
27 липня 2019, 10:38
Був у відділенні ощадбанку. Картки у системі банку не має. Тобто, щоб закрити картку, треба її активувати, перерахувавши на неї грощі 25+грн, при цьому за тарифами банку знімається 10 грн за обслуговування і 5 грн за смс, може ще щось. Після того можливо з явиться можливість її деактивації. Шахрайство чистої води.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Prepaid картка, або не ведіться на рекламу