Списано з рахунку 100% Ппенсії

cvetla40 26 липня 2019, 9:10
Проблема виникла на початку 2019року. Спочатку Банком були заблоковані кошти, а саме Пенсія по втраті годувальника, яку отримує моя малолітня дитина. Звернулась до виконавця, який наклав арешт на банківські рахунки, вказала, що це пенсійний рахунок, арешт було знято. Ок. 05.07.2019р получила смс, що нарахована Пенсія, а через годину, що на рахунку -0,00грн. Пенсія була знята до копійки. Виконавець не бачить і не знає які рахунки відкриті у людини відносно якої у нього виконавче провадження, но Банк це знає. Пишу в Банк, запитую де поділись кошти і на яких підставах списана Пенсія. Відповідь –«…. Постанова державного виконавця чи рішення суду про стягнення на кошти, які знаходяться на рахунках осіб, підлягають негайному і безумовному виконанню, за винятком випадків введення мораторіювідповідно до цього Закону. Таким чином, Банк діяв в рамках Законів, визначених чинним законодавством України». І така відписка на три скарги які я відправляла Банку на протязі цього місяця. Хоча я запитувала, чи має право Банк списувати з рахунку 100% ПЕНСІЇ. Це в нас ЗАКОНИ такі, що забираються 100% всі соціальні виплати, чи це працівники Банку діяли не законно і тепер годують мене відписками?
26 липня 2019, 14:17
Доброго дня!
Банк виконує блокування коштів, їх розблокування, списання коштів, виключно згідно виконавчого провадження.
Рекомендуємо звернутись до виконавчої служби, для отримання роз'яснень.
Також вкажіть вкажіть в особисті повідомлення ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, для аналізу ситуації.