Іпотека

Maxym Tsvyk 19 липня 2019, 10:54
Оформити іпотеку — це не простий квест.
Вже більше місяця після попереднього погодження, а досі не можуть нічого сказати. Ганяють як дурака та годують обіцянками, а по факту тільки затягують процес, не зрозуміло чому. Менеджер банку складає позитивні враження, а от сама система гнила така, що словами передати не можу. Казусів на кожному кроці. Не буду описувати деталей, але якщо хтось наважитись користуватись послугами — запасайтесь нервами, часом, будьте готові що результату вчасно так і не отримаєте (

Особисто я повівся на обіцянки банку. В результаті поки так і не отримав іпотеки, термін дії попереднього договору купівлі нерухомості закінчився, продавці залишились із завдадтком, а я з новими обіцянками банку, відтермінуванням розгляду питання та надією, що вибрана мною нерухомість не продасться поки, хоча по енційних клієнтів вистачає.
19 липня 2019, 11:20
Доброго дня!
Приносимо вибачення за тривалі очікування.
Перед погодженням надання кредиту, клієнт проходить ряд перевірок, в тому числі кредитний комітет.
Вкажіть ваше ПІБ та фінансовий номер телефону в особисті повідомлення, переглянемо ситуацію.

Maxym Tsvyk
Maxym Tsvyk
19 липня 2019, 11:02
Ну що ж,  продавці відмовляються далі чекати на рішення банку,  та готові продати іншим потенційним покупцям,  а вони, нажаль, є. Завдаток обіцяють повернути,  але про омріяний будиночок ймовірно варто забути(  ну і гроші за оцінку майна також  в нікуди(. А  я досі чекаю на якусь відповідь, і жодної конкретики...
OlgaI
OlgaI
21 серпня 2019, 18:47
Аналогичная ситуация,оформляю с 18.06.19уже 21.08.19 ,а результата нет.Юристы в главном управлении г.Киев держат документы с 5.08.19,потеряли часть и просят повторно.На связь боятся выходить отвечают только через посредников