Прошу вжити заходів

Olgapulup 7 червня 2019, 19:06
Відділення за адресою: Львів, вул. Пасічна, 51
Неприязне і хамське ставлення, не зустрічала такого ще в жодному банку. Це не стосується працівниць за касою, а от решта працівників дозволяють собі безтактовно обговорювати клієнтів, дико реготати, не мають жодних уявлень про правила хорошого тону. І це неодноразово мною помічалося, як по відношенню до інших клієнтів, так і до мене. Прошу директора банку провести роз'яснювальну роботу зі своїми працівниками, вони кидають тінь на Ваш банк і залишають негативне враження. Поведінка цих працівників швидше відповідає учням 3 класу чи працівникам балагану, та аж ніяк не працівникам банку. Ощадбанк, не псуйте собі репутацію, я Ваша постійна клієнтка, і зазвичай не залишаю поганих відгуків, але тут вже дійсно накипіло. Не розчаровуйте, будь ласка. З повагою.
10 червня 2019, 9:28
Доброго дня!
Приносимо вибачення за неналежну поведінку співробітників.
Обов'язково буде проведено роботу та додаткові тренінги на тему роботи з клієнтами.
Просимо вказати в особисті повідомлення адресу відділення, де помічені порушення, по можливості вкажіть ПІБ співробітників.

StarFighter27
StarFighter27
8 червня 2019, 11:55
А какую работу с ними надо проводить, если директор банка и сам своих подчиненных не ставит в ни во что?