Чудовий банк з непоганими можливостями для клієнтів

Мария Телец 15 травня 2019, 23:22
Користуватись послугами ощадбанку почали з чоловіком роки 2 тому. На даний момент у кожного є свій рахунок та невеликий депозит.
Перше, що хотілось би відмітити ,- це приємне обслуговування! Не зважаючи на великі черги, співробітники банку швидко та якісно надають послуги. Терміналів в нашому місті не бaгато, Але для клієнтів є своя система: завдяки картці можливо в середині банку ( навіть в нічний час) здійснити операції, які Вам потрібно.
Перед тим як відкрити депозит, ми дуже довго підбирали банк, вагомим фактором зіграв відгук моєї знайомої, яка теж працює ощадбанку. Вона надала дуже гарну інформацію, допомогла в відкритті рахунку, і ми залишились задоволені.
На мій погляд, ощад — один із надійніших банків. Комісії тут мінімальні, ось наприклад, отримала субсидію на карту. Коли оплачувала комунальні послуги комісія була декілька гривень, а на пошті я б заплатила в рази більше. Також немає комісій за користування карткою. Як в інших банках. А ще подобаються акції. В тому році проводилась акція apple play від ощаду, мій чоловік виграв непогану суму.
Надалі будемо користуватись послугами банку, головне знати всі плюси і мінуси послуг для клієнтів, тоді не буде ніяких неприємностей.
16 травня 2019, 9:35
Доброго дня!
Днякуємо вам за позитивний відгук.
Працюємо на благо клієнтів, щоб ви були задоволені послугами та обслуговуванням.
Сподіваємось на плідну співпрацю.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Чудовий банк з непоганими можливостями для клієнтів