Термінал !не повертають кошти 5000грн

Тетяна Житарюк 10 травня 2019, 14:25
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Головна, 204-Б
Доброго дня! Шановний Ощадбанку начитавшись багато коментарів я й сама розгубилась і вирішила написати 21березня 2019 року я також проводила операцію через термінал, і замість 7000грн мені зарахували тільки 2000грн. А решту ні!!! Просто було написано термінал тимчасово не працює. Я була в шоці і це було вечером. На наступний день я написала заяву про повернення коштів працівник сказала що повернуть через 10робочіх днів. А сам термінал просто перезавантажили і все, хіба працівники банку не повинні були одразу після звернення зробити інкасацію?
Але це тільки був початок, вже прошло більше 45 днів я і досі чекаю дзвінка а це місячна зарплата 5000грн
Неодноразово зверталася у відділення але вони нічого мені не кажуть, гаряча лінія також нічого не знаєі просто дала відповідь пишіть ще раз заяву це просто не вкладається в голові. Дійсно але що робити мені в такій ситуації, до кого звертатися?
Хто несе відповідальність за повернення і процес повернення коштів, і за надлишок коштів в терміналі???
Шановні клієти Ощадбанку будьте обережні!
10 травня 2019, 16:49
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створені незручності.
Просимо вказати в особисті повідомлення ваше ПІБ та фінансовий номер телефону.
Перевіримо інформацію, надамо зворотній зв'язок.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Термінал !не повертають кошти 5000грн