Неспроможність Ощадбанку боротися з шахраями. Місячна зарплата згинула в Ощаді.

Ольга Павленко 24 квітня 2019, 22:10
Так, 19.04.19 року з моєї картки шахраї двома платежами через Portmone та якийсь t-payquts перевели кошти в сумі 8565,14 грн. Хочу наголосити, що телефон та картка були при мені та дані нікому не передавались. При чому SMS чи повідомляннь на Viber про зняття від Ощадбанку не було. З’ясувалось це тільки на наступний день – 20.04.19 р., коли я розраховувалась в аптеці та прийшло таки повідомлення з Ощаду з залишком на рахунку. І ще був шок.
Картку зразу я заблокувала та повідомила Ощад. Потім була заява в поліцію та похід в Ощад.
В Ощаді я написала заяву про шахрайство, зареєстровану за № SC-2868786 від 22.04.19 р. Дуже обурює відношення співробітників Ощадбанку до даної проблеми. Так, адміністратор відділення зразу повідомила про те, що ми можемо забути про списану суму і Ощад нам її не поверне. Служба безпеки банку також з 19.04.19 р. мовчить.
Також при спробі зайти в свій кабінет в Ощад 24/7 пише, що пароль не дійсний. Пробувала відновити пароль та пише, що Вам надіслане повідомлення для відновлення доступу на якийсь інший телефон. У мене оператор lifecell, а пише, що повідомлення відсилається на Kyivstar. Уточнила у консультанта Ощаду, чи мій номер (lifecell) за моєю карткою закріплений як фінансовий, на що мені відповіли «Так!». На питання звідки взявся Kyivstar відповіді мені ніхто не дав.
Враховуючи всі фактори, в мене є підозра, що шахраями є саме недобросовісні співробітники банку.
Повторно хочу наголосити, що дані картки нікому не передавались.
Ощад, прошу розберіться в ситуації та поверніть мої гроші!!!
25 квітня 2019, 11:41
Доброго дня!
Шкода, що з вами сталася подібна ситуація.
Ви вчинили вірно, що написали заяву-претензію до правоохоронних органів та у відділенні банку.
Впевнені, співробітники банку не причетні до створення проблеми.
Радимо дочекатися результату слідства.

25 квітня 2019, 12:37
Жалобы такого плана надо минимум дублировать через форму обратной связи на сайте Ощадбанка

В разделе «повідомити про шахрайство»

odessit255
odessit255
25 квітня 2019, 15:02
А мне вот кажется, если поменяли финансовый номер — очень даже «причетні» сотрудники банка.
25 квітня 2019, 15:27
Когда кажется — креститься надо.

В замене финансового номера виноват исключительно пользователь этого номера а не Ощадбанк и его сотрудники.

Об этом уже более пяти лет пишут и каждый раз одни и те же грабли — ну не желают клиенты украинских банков тратить свое время, силы и деньги на защиту финансового номера от переоформления мошенниками.
25 квітня 2019, 18:44
Діло в тому, що здається з 02.04.2019 для перегістраціі картки в Ощад24 тепер потрібно ще вводити svc код та термін діі картки. Тому одного лише номера телефону і навіть номера картки недостатньо. За що дякую Ощадбанку. Давно це потрібно було зробити.
25 квітня 2019, 19:02
І ще таке питання: якщо змінили Вам фінансовий номер, бо повідомлення були відсутні коли шахраі знімали то чому повідомлення після розрахунку в аптеці прийшло на цей номер? Як так?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Неспроможність Ощадбанку боротися з шахраями. Місячна зарплата згинула в Ощаді.