Скарга на відділення за адресою Київ Героів Дніпра 53а. Дія 2.

MOP2019 18 квітня 2019, 1:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Героїв Дніпра, 53-А
Оскільки належної оцінки дій працівників названого відділення не надійшло навіть від присутніх тут резонерів Ощадбанку, мною прийняте рішення про розірвання договору відкриття поточного рахунку «КАРТКА КИЯНИНА». З метою цього сьогодні, 17.04.2019р., о 10.00 звернулась до головного економіста зазначеного відділення «Похвальна Ірина Анатоліївна» з пропозицією прийняти заяву про закриття поточного рахунку, про відмову від платної послуги СМС-банкінгу. Орім того, на мою пропозицію спілкуватись зі мною державною мовою гр.Похвальна І.А. відповіла рішучою відмовою. Прийняти заяву про закриття поточного рахунку так само відмовила, в закритті платної послуги ( яку я не замовляла) СМС-банкінгу, відмовила так само, мотивуючи, що не вона приймала документи від мене на відкриття рахунку, то чого ж я до неї звертаюсь. Направила до завідувачки відділенням якої на роботі сьогодні так само не було. Питання до Ощадбанку: ви працюєте в правовому полі України чи не про вас Закони писані? Ви поважаєте Державу Україна, її державну мову чи камлаєте «путін прідді»? Бажання одне: подалі від Ощадбанка.
18 квітня 2019, 9:16
Добрий день. Перепрошуємо, що у вас виникла така думка, оскільки така ситуація одинична і зі співробітником буде проведене додаткове навчання.
Зателефонуємо вам для урегулювання ситуації.
Гарного вам дня!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Скарга на відділення за адресою Київ Героів Дніпра 53а. Дія 2.