найсовковіший і найжахливіший банк в Україні

Szlávik Opálenik 8 квітня 2019, 13:26
Моя дружина отримує заробітну плату на картку Ощадбанку. Оскільки у зв'язку зі шлюбом взяла моє прізвище, звернулась до цього недобанку, щоб поміняли їй картку. Пройшов вже місяць, картки досі нема. Співробітники розводять руками. При чому в інших банках ця процедура займає не більше 15 хвилин. В нормальній європейській країні такий банк не вижив би навіть одного дня. Ощадбанк — це аналог звичайної радянської Сберкаси. Найбільша біда в тому, що ніякої управи на них нема. Про них одні негативні відгуки, люди обурені. І що? Продовжують далі в тому ж дусі совкового менталітету!
8 квітня 2019, 14:35
Добрий день. Приносимо вибачення за можливі незручності. Зазвичай, процедура виготовлення нової іменної картки складає 2 тижні. І оскільки на картці ембосується ім'я власника, виготовлення такої картки не може складати 15 хвилин в жодному банку. Щоб розглянути ситуацію детально, напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення ПІБ та контактний номер вашої дружини.

8 квітня 2019, 14:22
Банки ''в нормальних європейськіх країнах'' бывают еще похлеще ''Ощада'')
vadymbanker
vadymbanker
8 квітня 2019, 16:18
О да, особенно американские, люди не понимаю, Ощад еще очень-очень хороший банк.
8 квітня 2019, 23:50
«При чому в інших банках ця процедура займає не більше 15 хвилин.»

Только забыли написать одну мелочь — за 15 минут выдают карточку мгновенного выпуска без фамилии и имени владельца на лицевой стороне карты.
Буква Ґ
Буква Ґ
9 квітня 2019, 7:57
Где-то на севере ирландии стоит в банке пресс для выбивания кардхолдера. Но это не точно
8 квітня 2019, 23:56
Читаю некоторые отзывы и поражаюсь нашим людям — просто профессионалы по поиску приключений на свою голову.

Ну зачем вы вообще сдавали старую действующую карту…

Неужели не додумались заказать дополнительную карту с новой фамилией жены и пока эта дополнительная карта выпускалась, ваша жена могла бы пользоваться действующей картой со старой фамилией — потерпела бы пару месяцев и ничего бы с ней не случилось.

Но наши люди никогда не выбирают самые лёгкие пути для достижения своих целей…
9 квітня 2019, 13:12
Я вам говорила — не требуйте от пересiчних невозможного)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / найсовковіший і найжахливіший банк в Україні