Подяка працівнику Біжан Наталі

PUCLAN 21 березня 2019, 21:28
Я клієнт ощадбанку. І надалі буду вашим клієнтом поки буде працювати ваш працівник Біжан Наталя Миколаївна. Піде вона піду і я з банку. Бо вона вічлива і не відказний сутруднік порівняно з другими працівниками. Я навиду приклад одної ситуації. Я інвалід СТАЯТИ не годна коло терміналу стояла працівниця банку і помагала платити. Перед мною було 3 чоловіка молодого віку. Вона обслужила їх, а мене не обслужила. Розвернулася і пішла в касу. Я її сказала що допоможіть мені проплатити… вона мені нічого не відповіла і пішла. Я підійшла до неї в касу вона і там не захотіла мені проплатити відправила до терміналу… і в слід сказала. Там є працівник банку вона вам допоможе… я подивилася що до того працівника ( Наташі)така велика черга що мені стало жарко і жалко самої себе. Я рішила підійти. Підійшла, а ця дитина зразу подивилася на мене що я з двома палисями в руках зразу придложила мені стільчик щоб я присіла. Я відмовила її тому, що я незможу потом встати. Зразу лишила очіріть хоть баби зразу начали кричати що вони тоже не можуть стояти… а вона заспокоїла і їх і мене бистро обслужила. І навіть квітанції в книжку приколола щоб я незагубила. Дякою її велике… Отака історія була в мене в читвер Ну ця дитина і того місяця допомагала мені. Вона мені проплатила всі комунальні і допомогла книжки заповнити… Вічлива і добра. Дякою вам за такого сотрудніка.
22 березня 2019, 10:52
Доброго дня!
Дуже приємно читати такі відгуки, тішимось читаючи їх. Ми пишаємось таким співробітником, та бажанням допомогти клієнтів. Вибачте, але по таким результатам роботи даного працівника, ми будемо вимушені забрати від вас. Звичайно на підвищення.)
Просимо вказати адресу відділення, де працює Наталія Миколаївна.

PUCLAN
PUCLAN
22 березня 2019, 22:40
Працює в томашполі вінницької обл. Номер відділення 10001/02 в нас одне відділення.