vik197577 21 березня 2019, 17:26
Шановне керівництво АТ «Ощадбанк» прошу вас заохотити працівників відділення 10026/0840 філії-ГУ по м. Києву та Київській обл. що знаходиться в місті Вишневому по вул. Першотравневій 16
Отримав за дорученням виплату субсидії на оплату ЖКП по системі «Швидка копійка» за три хвилини. Все було виконано професійно, вічливо та швидко. Дуже приємно що в Ощадбанку ще працюють люди які дорожать репутацією банку і ненавязують непотрібних послуг. Щиро дякую за вашу роботу.
P.S. Дану виплату мав отримати в відділенні №10023/018 за адресою смт. Драбів, вул Центральна 24, на що витратив один день і нічого не отримав, так як в даному відділенні то не підходив колір ІН, то потрібно було відкривати картковий рахунок, то інтернет пропадав. Після такого обслуговування хотів закрити рахунок в даному банку, але після візити до Вишневського відділення передумав. Шановні драбівчани беріть приклад з ваших колег з Вишневого.
22 березня 2019, 9:12
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук та теплі слова!
Передамо ваші рекомендації у необхідний підрозділ, а також — до співробітників відділення № 10026/0840. Оскільки кожен день працівники стараються для вас, для наших дорогих клієнтів.
Раді, що злагодженні дії співробітників з м. Вишневого змінили вашу думку на краще. Сподіваємось і на подальше плідне співробітництво.
Гарного вам дня!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / відділення 10026/0840 філії-ГУ по м. Києву та Київській обл. що знаходиться в місті Вишневому по вул. Першотравневій 16