Скарга

Антонина Шутак 26 січня 2019, 12:46
Запорізька обл. М. Приморськ. Працівниками банку 26.01.2019 року закрита карта яка діє до 02/19 без попередження. Нову карту ще навіть не почали виготовляти. На карті власні кошти. Зняти їх не має можливості. Відділення банку за 50 кілометрів.
28 січня 2019, 11:06
Добрий день. Як вже зазначали під вашим питанням у відповідному розділі, працівники банку без фізичної присутності клієнта не могли заблокувати картку, окрім законодачо встановлених випадків. Напишіть, будь ласка, у особисті повідомлення ПІБ та номер телефону для того, щоб ми могли уточнити інформацію та на підставі цього надати вам зворотній зв'язок.
Мінфін
Відповідь адміністратора
29 січня 2019, 19:40
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 29.01.2019).
Користувач не надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

29 січня 2019, 20:30
Банк должен был хотябы уведомить клиента о закрытии счёта и попросить снять деньги со счёта. Если возникла спорная транзакция, то всё равно должны выйти на связь с клиентом. Ох не берегут и не ценят клиентов. В лопнувшем Дельта банке в случае стрёмной транзакции звонили на мобильный и спрашивали, хозяин ли этот платёж проводил. И успокоились, и подстраховались.