Скарга

anelina 24 січня 2019, 18:59
Відділення за адресою: Київ, вул. Алма-Атинська, 56
Сьогодні була неприємно шокована обслуговуванням в одному з відділеннів Ощадбанк, що знаходиться по вулиці Алма-Атинська. Працівник відділення пані Терещенко Галина оформлюючи моїй мамі картку киянина (яка безкоштовна), не попереджаючи її та не питаючи чи потрібен їй страховий поліс просто за своїм власним бажанням оформила його, віддаючи документи сказавши: з Вас 50 грн. При запитанні: за що?! була відповідь: Я на Вас оформила страховий поліс «Туристичне страхування»!!!
По-перше, з боку працівника відділення, це перевищення своїх повноважень, по-друге, це порушення прав споживачів, а по-трете, це просто шахрайство, інакше це ніяк не назовеш.
Після того, як працівниці зробили зауваження, вона спокійно відповіла: так це ж страхування всього на місяць, чого Ви хвилюєтесь.
Ну що сказати, тільки Дякую за те, що махлюєте на людях пенсійного віку
25 січня 2019, 10:37
Добрий день. Приносимо вибачення за ситуацію, що виникла з вашою мамою у відділенні банку. Співробітники можуть запропонувати оформлення страхового полісу як додатковий продукт та подібні дії з їх боку неприпустимі. У такому випадку можна звернутись до відділення задля написання заяви на повернення коштів. Зі співробітником буде проведено необхідну роботу. Дякуємо за інформацію.

StarFighter27
StarFighter27
26 січня 2019, 17:17
Во первых. Работник это сделала не по своим убеждениям, а потому «так надо». И это не превышение полномочий
Во вторых и третих. Это план, который спускается сверху от господина Пышного. Вы лучше эту ситуацию напишите ему на страницу в Фейсбук. Все от него идет и поступает