Приносите свої вибачення а трубку так і не берете

omelal 20 грудня 2018, 12:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 35
Чи працюєте ви в суботу 22.12.18р. і чи зможу я забрати кошти з рахунку в цей день, в мене закрита карточка. У віділення на Червоноткацькій зверталась два рази, і два рази мені не змогли віддати гроші, як раніше мені помідомляли працівники Ощадбанку, що ця операція займає 40-50 хвилин, а коли я приходила у віділення то мене навіть не приймали економісти, за три години до закриття, це пояснювали тим, що я не втигну до закриття забрати гроші. Навіть не намагались спробувати. В другіх віділеннях це можуть зробити за годину а тут півдня треба чекати (в другому віділення це зробити я не можу, чому!!!????)
20 грудня 2018, 15:31
Добрий день. Субота 22.12.2018 р. загальний робочий день, відділення працюють у звичному режимі. Для отримання коштів з закритого рахунку, потрібно звертатись тільки в обслуговуюче відділення. Такий порядок діє, оскільки є процедури з рахунком, які може здійснити тільки те відділення, де він був відкритий.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Приносите свої вибачення а трубку так і не берете