Ємільчинське відділення Ощадбанку

F77 9 грудня 2018, 15:18
Декілька слів про обслуговування в Ємільчинському відділенню Ощадбанку, точніше про відсутність як такого.Перше, що кидається в очі це повна відсутність професіоналізму в діях касирів, просту річ, а саме вбити правильно рахунок касири можуть тільки після того як всі зберуться за касою і почнуть дискутувати, як же це його зробити! Два рази я заходив в це відділення і два рази касири не могли самостійно пробити оплату рахунка.Але це тільки половина біди, а біда в тому, що керуючий відділенням взагалі не реагує на це ніяк.Перший раз на моє прохання допомогти якось касирам, я почув відповідь- щось не подобається, то їдь( не їдьте, навіть) в НБУ і там оплачуй свої рахунки.А іншим разом так взагалі керуючий відмовився від будь-яких пояснень і в грубій формі відправив мене… не буду писати, самі здогадайтейтесь куди. Велике прохання контролюючим органам Ощадбанку провести перевірку Ємільчинського відділення Ощадбанку правовим діям посадових осіб, та профпригодності як касирів так і керуючого відділення!
10 грудня 2018, 10:40
Доброго дня!
Приносимо вибачення за ситуацію.
Просимо вказати адресу відділення в особисті повідомлення.
З співробітниками відділення буде проведено роботу щодо роботи та обслуговування клієнтів.
В свою чергу рекомендуємо Вам скористатися альтернативними каналами обслуговування, Ощад 24/7, ІПТ. Де Ви зможете проводити більшість операцій без відвідування банку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
14 грудня 2018, 13:17
Відкликання не підтверджений «Мінфіном» (на 14.12.2018).
Користувач не надав документи на вимогу адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ємільчинське відділення Ощадбанку