Нічого не змінюється

liga49 5 грудня 2018, 14:31
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 9
Банк довіри не викликає. Півроку як закрили рахунок в цьому банку від ОСББ, а вони продовжують брати гроші від клієнтів на нього.
На заяву повернути гроші, а точніше перевести гроші в інший банк (звернулись вже 2 місяці тому), не реагують. У них НЕМА ГРОШЕЙ, щоб це зробити. А взяли з людей ще й комісію за ці операції.
5 грудня 2018, 16:12
Доброго дня!
При здійсненню платежу клієнт сам вказує реквізити рахунку-отримувача. Безпосередньо під час здійснення операції неможливо визначити, що рахунок, вказаний у квитанції закрито. Просимо деталізувати в особисті повідомлення.
Розберемося в ситуації.

12 грудня 2018, 12:58
Відкритий в Ощадбанку рахунок не використовувався зовсім; був відкритий у 2016 році та закритий у 2018. Мешканцям квитанції з реквізитами Ощадбанку не висилались і вони навіть не знали про його існування; у квитанціях проставлялись реквізити ПБ. Тобто це 100% помилка касира, яка приймала гроші від клієнта, та перерахувала їх на рахунок свого банку (вже закритого на той час). Ми вимагаємо перерахувати кошти, які знаходяться на закритому рахунку Ощадбанку, на рахунок ОСББ «Липова Алея 5А» в ПБ в сумі 300 грн. Тобто мова йде про ВИПРАВЛЕННЯ ПОМИЛКИ ОПЕРАТОРА ВАШОГО БАНКУ. До речі, у такого солідного банку має бути програма, яка б передбачала перевірку дієвості рахунку свого банку при виконанні операції з прийому платежів (та і не тільки). Документи не можу докласти, бо сайт не надає такої можливости
12 грудня 2018, 13:06
Всі подробиці написала в особистому повідомленні до ОЩАДБАНКУ за посиланням на цій сторінці
20 грудня 2018, 11:55
То банк дійсно бідний, якщо не має 300грн, щоби перевести їх на рахунок ПБ(((
Реакції від Ощадбанку ніякої — ніхто навіть не зателефонував та не поцікавився нашим питанням
16 лютого 2019, 7:54
До цього часу питання не вирішено
Ви що, змиваєтесь?
Скільки можна гратись та відписувати, що питання вирішено?