WMB 29 листопада 2018, 18:32
Я 2 травня 2018 року відкрив в системі ОЩАД 24/7 депозит (депозитний договір 19172872811), гроші перерахував з карткового рахунку, поповнював депозит з карткових рахунків. Дата закінчення депозиту 02.11.2018.
Відсотки нараховані по 01.11.2018. Тобто дата 02.11.2018 є датою повернення грошових коштів.
Тіло депозиту та нараховані відсотки банк перерахував на мій картковий рахунок 03.11.2018.
«Фахівці» банку (ГУ по м. Києву та Київській області та Контакт центру) стверджують що для отримання своїх грошей в День повернення депозиту я повинен прийти в відділення банку де було відкрито мій депозит. Ще раз нагадую – депозит відкрив в системі ОЩАД 24/7.
Не зважаючи на мої звернення Ощадбанк продовжує порушувати умови Договору. Я звертався до банку з запитами про порушення при виплаті депозитів (депозитні договори 18011443611, 19334728711 та 19167511611).
30 листопада 2018, 9:21
Доброго дня! Будь ласка, напишіть в особисті повідомлення Ваше ПІБ та контактній номер телефону. Перевіримо ситуацію.

30 листопада 2018, 11:41
Ощад, а по номеру договора слабо определить ФИО и телефон?
4 грудня 2018, 16:46
Хочу відкрити депозит в системі ОЩАД 24/7. Звертаюсь до «фахівців» ощада. Прочитав ДОГОВІР КОМПЛЕКСНОГО БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ. В розділі XXI. УМОВИ РОЗМІЩЕННЯ БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ (ДЕПОЗИТУ) є пункт 2.2 Проценти на вклад (депозит), залучений відповідно до умов цього Договору та заявки, нараховуються від дня, наступного за днем надходження до банку грошових коштів .., І тут у мене виникає питання – що значить фраза «від дня, наступного за днем надходження до банку грошових коштів»? Депозитний договір в системі ОЩАД 24/7 я можу відкрити при таких умовах — 1.2.… 2) наявність у Клієнта відкритого Карткового рахунку у валюті, яка відповідає валюті Депозитного рахунку, що відкривається; 3) наявність на Картковому рахунку грошових коштів у сумі, достатній для розміщення вкладу на Депозитному рахунку на обраних умовах розміщення. Картковий рахунок для отримання пенсії я відкрив два роки тому. На цьому рахунку кошти два роки іншими словами кошти вже в банку два роки

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощад не виконує вимоги договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб