Заблоковані картки

Наталія Стоколос 1 листопада 2018, 9:35
В моїх батьків теж заблоковані пенсійні картки, коли вони звернулись до банку, то їм повідомили, що кошти зняти вони ніяк не зможуть. А також повідомили, що банк готує лист із списком людей, які потрапили в таку саму ситуацію, але коли проблема буде вирішена невідомо. В мами ще й заробітна плата йшла на одну й ту ж карту, так їй порадили при відкритті рахунку. Батьки проживають в селі, тому знімати кошти в райцентр їздять після надходження коштів усіх за місяць разом. Зараз залишилися без грошей. Що далі????!!!
1 листопада 2018, 10:02
Доброго дня! Будь ласка, деталізуйте в особисті повідомлення: чи є Ваші батьки ВПО, вони звертались до відділення чи до контакт-центру? Будемо раді допомогти у вирішенні питання.

1 листопада 2018, 9:49
Похожая ситуация Приват https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/120653/#comments
1 листопада 2018, 15:18
Не схожа
1 листопада 2018, 16:26
Похоже или нет вам решать, но и там и у вас заблокированы счета пенсионеров на пенсионных картах, и там и у вас пенсионер не может получить деньги, и там и у вас полная неизвестность когда счета будут разблокированы. Но там указана причина блокировки а вы указать ее забыли или вам причину не озвучили.
1 листопада 2018, 17:49
Причина сказали, що у пенсійному. Ніби мала бути нова послуга пенсійного — смс повідомлення про зміни в пенсійному законодавстві. І щось пішло не так…
2 листопада 2018, 9:32
Честно сказать причины не понял. Пусть в отделении банка напишут официальную причину блокировки так как «смс повідомлення про зміни в пенсійному законодавстві» — это не причина. Имея причину можно обратиться в пенсионный фонд за необходимым разьяснением или справкой.
2 листопада 2018, 10:21
Прочитавши відгуки, я зрозуміла, що це виготовлялись електронні пенсійні картки. Мало б бути і пенсійне посвідчення і карта для отримання пенсії в одному. В процесі цього всього переходу щось трапилося, що тепер не можуть пенсіонери отримати свої пенсії навіть через касу по паспорту та коду.
2 листопада 2018, 10:48
А вот это уже не порядок. Пусть изготавливают что хотят и по времени сколько хотят, но до окончания работ отказывать в доступе до своих денег никто не имеет права, только по решению суда. По этому банк обязан организовать выдачу перечисленных через него денег пенсионерам. Это не деньги банка у них есть целевое назначение. Это деньги пенсионеров. Если там что то не срослось то пенсионеры тут ни причем. Звоните, пишите, жалуйтесь. Имеете право.
2 листопада 2018, 11:16
Ответ банка: Доброго дня! Перепрошуємо за спричинені незручності. Проаналізуємо ситуацію та відпрацюємо її вирішення. До моменту отримання картки, рекомендуємо звернутись до відділення банку з документами та отримати готівку через касу.
Реальная жизнь: що тепер не можуть пенсіонери отримати свої пенсії навіть через касу по паспорту та коду.
Называйте номер отделения и адрес для того что бы Центральное отделение дало конкретные указания именно этому проблемному отделению.
Вот и проверим «Будемо раді допомогти у вирішенні питання».
2 листопада 2018, 12:34
Дякую. Сьогодні мамі Зателефонували з банку (відділення смт. Катеринопіль Черкаської обл. ) і запросили отримати кошти.
2 листопада 2018, 13:00
Вот и хорошо. Вот и ладненько.
1 листопада 2018, 14:57
Интересно, как может пенсия и зарплата зачисляться на одну и тоже карту, данный тип операций производятся в разных карточных пакетов. Либо платить комиссию за зачисление пенсии либо запрлаты.

Представитель Банка можете этот момент прокомментировать! Мне интересно.
1 листопада 2018, 15:17
От так, як є. Одна карта на зп і пенсію і це була рекомендація працівника банку. А у мене одна карта була для соц виплат і зп, тільки вже в іншому банку. Карта одна, а рахунки різні
1 листопада 2018, 15:31
Карта одна, а счета разные — такого не бывает…
1 листопада 2018, 15:36
Якщо є у мене, то чому ви мені намагатись доказати, що немає. Зп з 4 починається, а соц з 2 в банку, де я обслуговуюсь.
1 листопада 2018, 15:40
Не маєте чого порадити по моєму питанню, то краще не витрачайте час на непотрібну писанину.
OschadbankUA
OschadbankUA
1 листопада 2018, 16:20
Добрый день! Для зачисления заработной платы и пенсии, банк открывает разные счета и выпускает разные карточные продукты.
1 листопада 2018, 16:23
При этом клиенту открыт один пакет, какой не понятен. Но может ли теоретически клиент получать без входящей комиссии пенсию и зарплату на одну карту???
1 листопада 2018, 18:28
Я написала по факту як є. У моєї мами на одну картку надходила і заробітна плата і пенсія. Після того як дізнались про заблокування карт, мама в банківського працівника поцікавилася як бути із зп. Банківський працівник більше, мабуть, злякався, ніж здивувався, що таке вийшло.
1 листопада 2018, 15:42
Два целвых поступления на одна карту(один карточный счет). Вы написали: 'карта одна, а рахунки різні', це не має сенсу. Ви переплутали поняття.
1 листопада 2018, 15:45
Конкретно, що ви хочете мені по моєму питанню пояснити? Це мені допоможе повернути кошти моїм батькам?
1 листопада 2018, 15:55
Нет, к сожалению.
обратите внимание на Тариф Банка. Открыть нужно Мiй Рахунок, пункт 7, далее там где сноска с 3.

позвоните в колл центр и вам подтвердят данную возможность.
1 листопада 2018, 16:17
Щодо переплутаних понять: якщо не рахунок, то, можливо, проект.
1 листопада 2018, 17:53
Заблоковані картки в обох батьків. А у батька на картку надходила лише пенсія і більше нічого.