Картка Киянина, перевод пенсії і чи страховка обов'язкова??

driver789 13 серпня 2018, 16:38
Відділення за адресою: Київ, вул. Бальзака Оноре, 42/20
Я уже пенсіонер (на днях оформив всі документи для отримання пенсії через Приватбанк)
Постало питання зробити і карту киянина… Так як цим займається тільки Ощадбанк, то пішов до них.
1. При вході дівчина-адміністратор впевнено заявила, що Карта Киянина оформлюється тільки у випадку якщо пенсію перевести з Привата в Ощад (і ця процедура займе мінімум 2 місяці!!). І це обов'язково!!!
2. Для оформлення Карти Киянина — страховка від нещасних випадків… — обов'язкова і за неї треба заплатити (якщо не помиляюсь 120 грн)
На мої аргументи і відмову від цих послуг — реакції не послідувало, а адміністратор пішла до менеджера (чи то старший менеджер був — не ясно) і щось йому сказала показавши рукою на мене).
3. Менеджер (чи то старший менеджер) — розказав (а точніше повторив) все те саме що і адміністратор (і про пенсію і про страховку, що це все обов'язково)… На вимогу надати письмову відповідь про відмову обслуговувати без цих нав'язаних послуг — теж адекватної відповіді не послідувало…
Це типу заговор між адміністратором і менеджерами?))
4. Спроба потрапити до начальника відділення: начальник весь час ніби-то зайнятий. Він кілька разів виходив говорити за приміщення банку по мобільному телефону (може в кабінеті камери і він так від них втікає??)) Чи може він просто вирішує особисті справи в робочий час??
До нього так і не зміг потрапити, щоб прояснити ситуацію, чекав майже годину і це набридло…

РЕЗЮМЕ:
Хочеться почути від Ощадбанку:
1) яким документом регламентується Обов'язковий!!! перевод пенсії з Привата (чи іншого банків) в Ощадбанк заради відкриття Карти Киянина?
2) страховка для відкриття звичайної карти обов'язкова?? Справді??
3) чому абстрактна зла сила (працівники відділення) вводять в оману клієнтів? Це по яким банківським стандартам?
4) Це на всіх відділеннях таке ставлення?

Дуже цікаво почути реакцію Ощадбанку.
13 серпня 2018, 17:18
Доброго дня!
Дозвольте принести вибачення за ситуацію, що склалася.
Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ПІБ та номер телефону Клієнта. Питання Клієнта оперативно вирішимо, а з співробітниками проведемо додаткове навчання, для уникнення подібних ситуацій в майбутньому. Дякуємо!

driver789
driver789
13 серпня 2018, 18:35
Дякую за реакцію. Карту кілька годин тому відкрив на іншому відділенні Ощадбанку і якщо не рахувати оплати за саму карту (120 грн за рік — це терпимо , то все пройшло непогано.
Як не дивно, відношення персоналу на старому відділенні набагато краще ніж на новому «модернізованому» (на Драйзера)…
OschadbankUA
OschadbankUA
14 серпня 2018, 10:14
Пожалуйста, напишите нам в личные сообщения Ваш номер телефона и ФИО. Мы бы хотели разобраться в ситуации, для предотвращения подобного в будущем. Спасибо!
14 серпня 2018, 20:44
Клиенту ответили постом ниже. Так что стараться не надо.
14 серпня 2018, 20:50
1. Девочки админы выполняют функцию улыбаемость и витаемость. Насчет перевода на карту Кияна — обязаловка
2. Страховки и кредиты — обязаловка. Спросите лично у Пышного на каком основании он дурит беспомощных пенсионеров?
3. Менеждер и администратор связаны между собой и будут говорить то что им навязывает руководство. Так что Ваши проблемы им как то побоку
4. К начальнику лучше не ходить. Им по боку на ваши проблемы
13 серпня 2018, 20:53
1. Никаким. Обязаловка.
2. Страховка — обязаловка, иначе не дадут карту. А сотрудникам не дадут нормальную зарплату
3. Банковские стандарты здесь ни при чем. Есть священное слово «планы, планы и еще раз планы».
4. К сожалению на всех.

Ответ банка Вашу проблему не решит. Получайте лучше на Привате и живите спокойно
Ольга Верёвкина
Ольга Верёвкина
23 жовтня 2018, 10:58
Уважаемый driver789, банк не имел права взымать с Вас 120 грн за оформление, так как для пенсионеров эта услуга бесплатна.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Картка Киянина, перевод пенсії і чи страховка обов\'язкова??