Надія на справедливість.

Інна Кононенко 9 серпня 2018, 18:22
Я працюю вчителем. Клієнтом Ощадбанку є вже більше 10 років. В мене з'явилася недовіра до цього банку. Три роки тому сталася прикра ситуація — в мене з картки були зняті гроші (вкрадені). Коли я звернулась до банку, мені сказали, що це я винна, бо дала комусь дані картки, хоча це зовсім не так. Гроші мені не повернули-15000 грн. Не зважаючи на це я залишилась клієнтом Ощадбанку.
І ось знову прикра ситуація. 01.08.2018 хотіла зняти зарплату 2000 грн в банкомат переді агріколь. Картку мені банкомат видав, А гроші і чек ні, бо в цей час зникло світло. Пішла в банк, але мені там сказали, Що нічим не допоможуть, поки неввімкнуть світло. Просидів я під банкоматом 1.5 години, з надією, Що ввімкнетьсящ світло і банкомат видасть гроші. Але дива не сталось. Світло з'явилось, банкомат перезагрузився і все. Пішла я в банк, написала заяву на повернене коштів. Уже пройшло 9 днів, гроші ще не повернули
10 серпня 2018, 9:21
Добрий день! Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення деталі. Банкомат якого саме банку не видав Вам готівку?

Інна Кононенко
Інна Кононенко
9 серпня 2018, 18:32
Вибачте, опечатка, не 15000 грн, а 1500 грн.
mary27
mary27
9 серпня 2018, 20:00
«в мене з картки були зняті гроші (вкрадені). Коли я звернулась до банку, мені сказали, що це я винна, бо дала комусь дані картки, хоча це зовсім не так» — а с этого места можно подробнее?
Нельзя просто взять и списать с чьей-то карты деньги.
«хотіла зняти зарплату 2000 грн в банкомат » — так может и надо жаловаться не на «Ощад», а на «переді агріколь»?
Название адово доставило)
Так и буду их теперь называть.
driver789
driver789
13 серпня 2018, 13:35
1. Треба письмова заява, тоді вони почнуть ворушитись… 2. Рекомендую сходити в КредиАгриколь написати заяву (в заяві указати номер карти, суму, дату, місце зняття (номер банкомата), чи є чек — теж копію його прикладаєм до заяви…
3. Але так як карту випускав Ощад — то правильніше почати з них. АЛЕ оов*язково письмово! На заяву вони по-любому мають відреагувати і дати відповідь.
НЕ пускайте це все на «самотьок» — відстоюйте свої права!)