Обов'язкове страхування...

Pasqualina 10 липня 2018, 19:49
Відділення за адресою: Львів, вул. Пасічна, 102
22 червня отримувала грошовий переказ у відділенні Ощадбанку у м.Львів на вул. Пасічна 102. При видачі коштів мене зообв'язали придбати страхівку за 50 гривень, яка буде дійсною протягом місяця. Пояснили, що купівля даної страховки є обов'язковою при отриманні суми більшої ніж 15000 гривень. В попередніх відгуках прочитала що я не є першим клієнтом який зіткнувся з даною проблемою! Звертаюсь до Шановного Керівництва Ощадбанку України, прийшов час покласти край таким спекуляціям! Проведіть відповідну роботу з працівниками і не заставляйте їх втюхувати бідним людям ці страхівки!!!
11 липня 2018, 9:47
Доброго дня!
Банк піклується про своїх Клієнтів та пропонує їм додатковий захист на випадок непередбачуваних подій в одній із надійних страхових компаній. Страхові продукти, які пропонуються у відділеннях Банку, є добровільними, і Клієнт може придбати їх за власним бажанням. В свою чергу, нами буде проведено додаткове навчання з співробітниками, щоб уникнути подібної ситуації в подальшій роботі. Дякуємо!

DCLXVI
DCLXVI
10 липня 2018, 21:29
Потрібно звертатись не до Шановного Керівництва Ощадбанку України а до прокуратури.