Це не банк, а жах!

Вікторія Юдєнкова 11 травня 2018, 7:44
Відділення за адресою: Київ, бул. Івана Лепсе, 51/16
Три роки тому я заплатила майже 4000 грн. за комунальні послуги через одне з відділень, та гроші зникли невідомо де, і дотепер я не можу отримати їх! Я вже написала десять заяв про розшук і повернення грошей, в Нацбанк в тому числі, але даремно — за більш як три роки нічого не змінилось, тільки годують відписками.
Відкрила Картку Киянина і поклала на неї 200 грн. Через п‘ять місяців на ній залишилось 117 грн.! На моє здивоване питання: «Я ж пенсіонерка. Де зникли 83 грн.!!!» почула у відповідь: «Плата за обслуговування». За яке обслуговування, що за нісенітниця!!! Отак з кожного клієнта помалечку — і збираються мільярди для «бідненьких” олігархів!!! НЕМАЄ ДОВІРИ «ОЩАДБАНКУ» НІЯКОЇ, судячи з відгуків багатьох ошуканих, рейтинг (хоч у списку тільки позитивні зірочки) — мінус 100000!!!
11 травня 2018, 9:28
Доброго дня! Приносимо вибачення за завданні незручності. Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваші ПІБ та контактний номер телефону, адресу відділення, в якому Ви обслуговуєтеся. Ми з'ясуємо ситуацію.

03041982
03041982
17 травня 2018, 12:13
В мене подібна ситуація, банкомат гроші списав, але готівку не видав! З їхнього листа і розслідування, виплило, що я кошти отримала в повному обсязі, що у них не виявлено надлишкових грошей! До речі, мою заяву розглядали 3 місяці, цікаво чи Ощадбанк «безвоздмездно» дав би комусь гроші покористуватися 45 днів...) Таке враження, що спеціально ставлять поламані банкомати, свідомо не знаходять надлишкових коштів під час інкасації, так як переважно їхніми клієнтами є сама не захищена верства населення — пенсіонери, яких можна грабити і обманювати! Добре, що мені банкомат не видав 300грн., переді мною знімав свою місячну пенсію пенсіонер, яку також банкомат списав, але не видав. Думаю. що з ним була така ж історія, спочатку заяву розглядали 45 діб, а потім написали, такий же лист як і мені! Хватіт, що в нас і так мізерні пенсії, а завдяки таким як Ощадбанк, деякі люди залишаються зовсім без засобів на існування!
ОЩАДБАНК — ЦЕ ЗЛО!!!