Некомпетентність працівників банку

Valyua Krasnaia 28 січня 2018, 12:04
На початку січня мені довелось оплати послуги. Я підійшла до найближчого відділення Ощадного банку.
Черга до платежів була великою. До мене підійшла менеджер Марина і запропонувала оплатити послуги через термінал і сказала, що допоможе, якщо мені щось буде не зрозуміло.
Так дійсно допомогла, дякую. Але допомогла вона не тільки клієнтам, але й працівникам банку. Передімною стояла жіночка працівниця, по її квитанції було видно, що вона оплачувала комунальні платежі. Але сама вона зробити цього не зуміла зовсім.
Вона боялася доторкнутися до екрану. Добре, що ця жіночка не була менеджером. Прочитати змогла тільки її прізвище Ткаченко.
Безтолковість зашкалює! Не хотілось, щоб така людина працювала з моїми коштами. Що вона робить в банку?!

28 січня 2018, 13:32
А в ем суть жалобы? У Вас что Марина лично деньги украла и Вы за коммуналку не заплатили?
29 січня 2018, 12:22
Писать подобные «отзывы», по крайней мере, подло.
29 січня 2018, 12:45
В Ощаде еще есть технички, охраники — т.н. обслуживающий персонал. И это пожилые люди при этом, которые не могут и не умеют по причине возраста пользоваться терминалом или банкоматом. А может Вы уважаемая Валя Краснова пойдете на их место?
29 січня 2018, 15:02
«А может Вы уважаемая Валя Краснова пойдете на их место?»
а я категорически против, чтобы такие óсоби, как эта Валя Краснова, работали в Ощаде.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Некомпетентність працівників банку