Зміна картки

Ната Вантуш 10 листопада 2017, 15:58
Доброго дня! Я отримую військову пенсію на картку Ощадбанку. Строк дії картки скінчився. Я зателефонувала на номер КонтактЦентру, там мені працівник сказав, що потрібно продовжити дію картки, слідуючи голосовим підказкам, і наступного дня можна буде отримати гроші з паспортом у касі. Я так і зробила. Наступного дня у касі виявилося, що картка не продовжена, і гроші я не можу отримати. Потрібно знову замовляти. Добре. Працівниця банку знову замовила. Наступного дня виявилося, що знову не можна отримати гроші, і потрібно знову замовляти картку. Добре. 8 листопада замовили знову. Вже два дні я не можу зняти готівку з карти! Я є інвалідом, у мене четверо дітей! Як мені бути? Чому в інших банках можна це питання вирішувати за 10 хвилин, а у вашому — ні? І ще — я просто вимушена користуватися послугами Ощадбанку, отримуючи військову пенсію, оскільки мені сказали, що є якась постанова (??? я прошу, до речі, проз«яснити мені, що це за документ), за якою військову пенсію можна отримувати тільки у вас або на пошті. Що за дискримінація? Чекаю на відповідь не добровольців, а офіційно від Ощадбанку. Завчасно вдячна.
10 листопада 2017, 16:39
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності. Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення Ваші ПІБ та контактний номер телефону, адресу відділення, в якому у Вас відкрито картковий рахунок. Ми з'ясуємо ситуацію.

10 листопада 2017, 17:08
«Як мені бути?»

Для начала прочитать договор с банком, где есть такой текст, цитирую:
«6.5. Для здійснення операції за Картковим рахунком в касі установи Банку без використання Картки Держатель також повинен знати номер Карткового рахунку або номер Картки та термін її дії.»

Потом желательно ознакомиться с моей публикацией на Минине эту тему

Как получить свои деньги в Ощадбанке без наличия карты

Будут вопросы — пишите.
StarFighter27
StarFighter27
10 листопада 2017, 19:11
Это действительно можно сделать и без карточки Банка. Взять паспорт, иметь на рахунок номер расчетного счета, где получаете деньги. И всё. Делов то…
10 листопада 2017, 19:47
Таки да.
Для получения своих денег через кассу Ощадбанка (лимит выдачи — две тысячи в сутки)
без физического наличия карты необходимо:

1. Паспорт
2. Номер карточного счёта — взять либо из договора либо у экономиста банка