Polyruch Nina 27 вересня 2017, 15:51
Хочу висловити глибоку вдячність провідному спеціалісту відділу ММСБ ТВБВ № 10026/0877 Третьяк Альоні Вікторівні, за високий професіоналізм, чудове обслуговування, увагу, коректність, людське, чуйне і шанобливе ставлення до клієнтів банку!
Вже більше 30 років я співпрацюю з Ощадбанком, і вважаю, що керівництво Ощадбанку знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері. Так потрібно працювати всім. Успіху і процвітання Центральному відділенню Ощадбанку у м. Біла Церква.
З повагою, підприємець Поляруш Ніна Дмитрівна!!!
27 вересня 2017, 16:43
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук та відзнаку!

27 вересня 2017, 16:32
Отзыв заказной. Откуда обычный клиент может знать эту информацию:
​​​​​​«… провідному спеціалісту відділу ММСБ ТВБВ № 10026/0877 Третьяк Альоні Вікторівні».
А по поводу 30-ти лет сотрудничества — вообще смешно. Почти у каждого пропали вклады в Госбанке СССР.
3 жовтня 2017, 11:29
Добрый день Владимир!!! Отзыв не заказной, я реальный человек и с Ощадбанком связана более 30 лет… А отзыв написан человеку за действительно качественное обслуживание… в наше время это редкость
Banker2017
Banker2017
28 вересня 2017, 22:41
Ощад вже опустився до того, що сам собі подяки пише
28 вересня 2017, 23:28
Так а кто им ещё напишет?
3 жовтня 2017, 11:31
Добрый день! Ощад не пишет себе подяки… я реально написала отзыв о человеке… в наше время это большая редкость

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Подяка за професіоналізм провідному спеціалісту відділу ММСБ ТВБВ № 10026/0877 Третьяк Альоні Вікторівні