Не працює зовнішній банкомат в м.Ірпінь!

Людмила Ревуцкая 13 травня 2017, 18:35
Доброго дня! Я, Ревуцька Людмила Миколаївна, прошу Вас прийняти дієві заходи по ремонту або ж встановленню нового вуличног (зовнішнього) банкомату відділення Ощадбанку в м.Ірпінь Київської області по вул.Шевченко,7, який не працює вже понад два місяці. Клієнти банку змушені годинами стояти до єдиного в м.Ірпінь внутрішнього банкомату, а у вихідні дні взагалі неможливе обслуговування. На сьогодні НБУ закрито майже 100 банків і в наявності повинні бути банкомати, які просто потрібно встановити для ефективної роботи державного Ощадбанку.
Дякую та маю надію на порозуміння в поліпшенні роботи державного Ощадбанку.
15 травня 2017, 11:25
Доброго дня! Інформація передана для роботи відповідальним співробітникам

Hater
Hater
13 травня 2017, 20:16
А Ви впевнені, що встановлення/ремонт/обслуговування зовнішнього банкомату в даному місті є доцільним та вигідним для банку?

​​​One more thing — а розрахунок у торгівельно-сервісній мережі недоступний? Чи тільки cash?
17 травня 2017, 21:30
Більше, чим впевнена! Якби Ви Hater хоч один раз побували і відділенні Ощадбанку в м.Ірпінь по вул.Шевченка,7, то Ви тоді змогли б побачити величезну кількість клієнтів банку, що стоять в чергах до банкомату, терміналу та до кожного віконця. Черги починаються з вулиці, банківські тарифи зростають, але рівень обслуговування не міняється. Так, в торгівельній мережі, дійсно розрахунок карткою доступний, але не у всіх магазинах у нас є термінали.
14 травня 2017, 21:39
Терминалы в магазинах очень часто виснут от ощадовских карт — сам видел. Также есть пострадавшие — пишут заявление в отделении, где получали карту.
Так что в данном случае Ваш совет не очень хорош. Некоторые товары покупаются на базаре из соображений экономии. А там терминалы как правило отсутствуют.
15 травня 2017, 11:33
«НБУ закрито майже 100 банків і в наявності повинні бути банкомати» — в наявності у Ощада вони як з'являться? Чи Ви наявно вважаєте, що все майно закритих банків перейшло до Ощаду? )
17 травня 2017, 21:37
Якщо банк хоче краще працювати, обслуговувати своїх же клієнтів, тоді керівництво і відповідальні працівники банку роблять все від них залежне у вирішенні таких питань. А Ви ,Lesika, мабуть живете ще за принципами минулого століття, а хто працював в банківській структурі, той добре знає, як вирішити питання по банкомату. Головне бажання і вміння працювати і вирішувати питання, а не шукати причини, чому це неможливо зробити.
22 травня 2017, 14:46
Шановна Людмила Ревуцкая, не розумію, до чого тут століття мого життя… Не всі хто працював в банківській структурі знають принципи закупівлі банківської техніки, це по-перше. По-друге, якщо Ви така обізнана, то 100% маєте знати, що банкомати по ліквідованим банкам аж ніякого відношення до Ощаду не мають. по-третє,І питання із закупівлею такого нового/додаткового обладнання як АТМ не вирішується швидко. Як мінімум, на початок року виділяється бюджет, який розписується і т.д…
2 червня 2017, 9:52
Хто хоче робити, той робить, а хто не хоче — той шукає причини, чому це неможливо зробити. Це якраз про Вас! Вибачайте, але це правда!
17 травня 2017, 11:41
Каждая аппаратура настроена под свой банк. А вариант перенастройки — не видел, не слышал.
17 травня 2017, 21:39
Попрацюйте в банківській структурі (якщо зможете) і тоді Ви 09104 будете знати, як це робиться!
17 травня 2017, 22:25
Людмила, я надеюсь, Вы понимаете, что есть разные подразделения как технические, так и финансовые. Каждый подраздел должен заниматься своим делом.
У Привата как-то пытаются налаживать терминалы и банкоматы. Ощад же ну очень не спешит с решением данных вопросов. Очереди и прочее безобразие я даже не буду комментировать.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не працює зовнішній банкомат в м.Ірпінь!