працюють добре

07091441 7 січня 2017, 10:27
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Магістратська, 80
читаю відгуки про ощад. Все погано у всіх.
А от мені сподобалось.
Прийшло ще в грудні смс, що картка готова. До відділення попала лише 4 січня. У відділенні людей зовсім мало, зразу запросили до інспектора. Потім у касу. Там 2 людини: Один чоловік міняв гроші, бо термінал мілкі не хотів брати. Другий знімав з картка 20 тис. Дуже швидко їх обслужили. Знайшли мою картку. Потім адміністратор, дуже терпелива дівчина, допомогла заплатити комуналку карткою в терміналі. Вона всім допомагала. Я б сказала, що у неї залізні нерви. Дякую всім працівникам відділення.
10 січня 2017, 16:06
Добрий день. Прекрасно, що Ви задоволені якістю обслуговування. Для нас важлива думка клієнтів.

Евгений Ефименко
Евгений Ефименко
7 січня 2017, 12:16
Ну хоть у когось вийшло пробити броню… А то мені мало того, що карту робили місяць, так я вже більше місяця не можу у них її відібрати. Чи може ви просто співробітник банку? А то судячи з відгуків Ви тут єдина кому сподобалось обслуговування…
7 січня 2017, 14:08
Я не співробітник банку. Я пенсіонер, перейшла в Ощад з вмерлої Дельти.
Напевно, коли погано обслуговують, то люди тут пишуть. А коли нормально — то навіщо.
Така психологія у людей.
Минулого 2015 року в цьому ж відділені банку обмінювала свою пенсійну картку. Карта дійсна по грудень включно. Я прийшла 18 грудня, щоб нову замовити. А мені кажуть — вона вже готова, можете отримати. Після перечитування гнівних відгуків тут — була приємно вражена роботою працівників відділення. Думаю, багато чого залежить від ставлення персоналу відділення до своєї роботи.
sebek
sebek
7 січня 2017, 20:47
Позитивний відгук доводить, що в банку є перспективні керівники. їх треба шукати на місцях саме за такими відгуками і наділяти владою з метою поліпшення ситуації. Але, це схоже на вилучення з правил сервісу від Ощадбанку.

Курс валют в Ощадбанку

Курс валют в Ощадбанку