Не надали інформацію стосовно відкритої картки.

Roman57 19 серпня 2016, 13:10
19.08.2016 року в 07:01 ранку, мені на мобільний телефон прийшло смс-повідомленням про те, що на мій номер підключено смс-послугу по картці №.....2799.
Я 19.08.2016 року в 10:58 зателефонував до КОЛ_ЦЕНТРУ за номером 0800210800, щоб вияснити:
— що це за картка (кредитна, пенсійна чи зарплатна);
— на якому відділенні було відкрито картку;
— хто відкрив картку;, оскільки ніяких документів чи заяв на оформлення карток я не подавав до ОЩАДБАНКУ.
Працівниця КОЛ-ЦЕНТРУ а саме, ЖУРАВЕЛЬ ВІКТОРІЯ для ідентифікації клієнта почала розпитувати у мене номер та серію паспорта, адресу реєстрації, та номер телефону. Я цю інформацю їй надав. Ще вона запитала у мене кодове слово, проте це повна маячня. оскільки я не подавав анкет, де я б його вказав. Також Вікторія запитала в мене номер ІПН, цієї інформації я їі не надав, оскільки я не пам«ятаю свій ІПН. В зв'язку з тим, що я не сказав їй номера ІПН, вона мені відмовила у наданні інформації стосовно того, що це за картка, хто відкривав, на якому відділенні була відкрита картка. Після цього я попросив переключити мене на картковий відділ, однак ЖУРАВЕЛЬ ВіКТОРІЯ поклала трубку.
В мене питання: чому працівник КОЛ-Центру не допоміг з'ясувати питання стосовно відкритої картки, чи хоча б надав інформацію до кого можна звернутися стосовно відкритої картки без мого відома???
19 серпня 2016, 14:38
Доброго дня. Приносимо вибачення! Будь ласка, назвіть Ваш контактний номер телефону та скажіть як до Вас можна звертатись — вирішимо дану проблему.

19 серпня 2016, 13:24
Звоните повторно и подавайте заявку на блокировку всех карт, оформленных на ваше имя.

Затем несите письменное заявление в региональное управление Ощадбанка в двух экземплярах и один с отметкой о приёме оставляйте себе…
19 серпня 2016, 14:59
Вы пенсионер или льготник?

для пенсионеров, как я знаю, карты оформляли автоматом, т.к. где-то с лета прошлого года идет закрытие «сберкнижек» и перевод всех получателей выплат на карточные счета
19 серпня 2016, 15:19
Пенсионерам надёжнее получать пенсию через укрпочту.
19 серпня 2016, 16:23
Наблюдал процесс получения пенсий в отделении Укрпочты — адский дурдом — жара 30 градусов, кондиционер не работает, в отделении толпа народу…
19 серпня 2016, 16:31
Пенсионерам почтальон носит пенсию на дом по согласованному графику.
Этот дурдом устраивают те, кто хочет получить пенсию на пару часов раньше, чем почтальон её принесёт на дом.
19 серпня 2016, 18:21
В наши смутные времена ничто не мешает почтальону не донести пенсию до адресата

по разным независящим от него причинам

как по мне — такой же ненадежный вариант, как и пенсионные карты ОБ :)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не надали інформацію стосовно відкритої картки.