×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Следить за новыми комментариями
Коментарі - 1
Непонятно. Простите.Я держу в руках приходн.накладную ОПФ с НДС.Заношу в баланс, соотв. в налоговый учет по ПС. С НДС согл.4абз.145,5, т.к. нет налоговой накладной. Начисляю износ налоговый. Отношу в ВЗ, соотв. увеличивая их, на часть НДС в амортизации.Вопрос: меня не оштрафуют? Ведь все согл. закона.
Полагаю — это ошибка НК.
Полагаю — это ошибка НК.
Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
Курс валют в Ощадбанку
Валюта | Купівля | Продаж |
EUR | 43.3 | 44.25 |
PLN | 9.7 | 10.4 |
USD | 41.7 | 42.2 |
Всі курси банку |
Питання: ПВ ОЗ = без ПДВ згідно 146.6 и 5 абз.1. В яких випадках можно враховувати ПДВ до ПВ ОЗ зг. 4абз.146.5?
146.5. Первісна вартість об’єкта основних засобів складається з таких витрат:
1абз.суми, що сплачуються постачальникам активів та підрядникам за виконання будівельно-монтажних робіт (без непрямих податків);
4абз. суми непрямих податків у зв’язку з придбанням (створенням) основних засобів (якщо вони не відшкодовуються платнику);
146.6. У разі здійснення витрат на самостійне виготовлення основних засобів платником податку для власних виробничих потреб вартість об’єкта основних засобів, яка амортизується, збільшується на суму всіх виробничих витрат, здійснених платником податку, що пов’язані з їх виготовленням та введенням в експлуатацію, а також витрат на виготовлення таких основних засобів, без урахування сплаченого податку на додану вартість, у разі якщо платник податку зареєстрований платником податку на додану вартість, незалежно від джерел фінансування.
Сокращать НДС планируют постепенно. Предполагается, что с 1 января 2012-го ставка будет 19%, с началом 2013 года она снизится до 18% и в 2014-м составит 17%. Потом, с 2015 года, предусмотрен возврат к нынешним объемам обложения налогом — 20%.
В то же время порядок налогообложения НДС остается прежним, но главную проблему НДС — его администрирование — новый Кодекс не решает. Поэтому, несмотря на сокращение ставки, проблем с возмещением налога не убавится.
Якщо я — платник податку на прибуток підприємств та не платник податку на додану вартість, то первісна вартість основного виробничого фонду складається з витрат зазначених в пп. 146.6 — разом із непрямими податками, в т.ч. ПДВ, (14.1.178. податок на додану вартість — непрямий податок, який нараховується та сплачується відповідно до норм розділу V цього Кодексу;).
Якщо я — платник податку на прибуток підприємств та платник податку на додану вартість, то первісна вартість основного виробничого фонду складається з витрат зазначених в пп. 146.6, тобто без ПДВ так як є абз. 5 ( а не 4) ст. 146.5 «суми непрямих податків у зв’язку з придбанням (створенням) основних засобів (якщо вони не відшкодовуються платнику);», а у зареєстрованого платника ПДВ, при придбанні товарів, робіт, послуг (в.т.ч. ОВФ) з ПДВ, ПДВ відшкодовується у вигляді податкового кредиту.
А щодо відсутності податкової накладної у Вас, то це лише технічна відсутність, так як згідно Плдаткового Кодексу не може бути виписана видаткова накладна з ПДВ, без податкової накладної, так як згідно ст. 201.1. «Платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну…» та 201.4. «Податкова накладна виписується у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Оригінал податкової накладної видається покупцю, копія залишається у продавця товарів/послуг.»