Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Ощадбанку: Вінниця, вул. Зодчих, 2, прим. 63

Адреса:
Вінниця, вул. Зодчих, 2, прим. 63
Телефон:
+38 (0432) 655-760, +38 (0432) 655-761
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00-18:30, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
2 жовтня 2020, 20:26
Невозможно произвести платёж без покупки страховки.
Кассир прям орать начала, когда сказал страховку не нужно. И всё равно вбила её в счёт заявив, что или так или никак. + кроме чека, никаких документов на страховку выдано не было!
В тех. поддержка сказали, что страховка эта по желанию и сотрудники не должны её заставлять покупать, словно это в первый раз происходит. Хотя по отзывам на этом сайте проблема страховок держится уже несколько лет.

Стандартные ответы под копирку о заботе о клиенте — полная чушь. Забота лишь одна как обобрать.
Страховка вроде как на год, но впихивают её при каждом платеже, хоть через день.

Отделение по ул. Зодчих 2. г.Винница.
Написати коментар
Ответ банка
Ощадбанк
5 жовтня 2020, 17:09
Добрый день! Руслан, сожалеем о сложившейся ситуации. Напишите, пожалуйста, в личные сообщения, ваш номер телефона и ФИО. Информацию проверим.
3
16 листопада 2018, 19:02
13 листопада закінчився строк депозиту. В цей день прибули в банк та попросили повернути гроші – долари. Нам відповіли, що оскільки ми раніше не замовили валюту, то гроші в цей день не повернуть, лише зарахують їх на картку, а в домовлений день віддадуть готівкою (і це при тому, що в договорі не прописано нічого на кшталт того, що необхідно завчасно попередити про зняття коштів ). Такі хитрощі баку зрозумілі (не вигідно попереджати про закриття депозиту, тим паче готовити валюту на видачу – краще потягнути день-два). Тому відмова у видачі готівки не викликала занепокоєння, адже домовились на інший визначений день. Коли ж такий день настав, то виявилось, що нашої валюти немає, сказали: « забули замовити – людський фактор». На наше обурення, про те що нам терміново потрібні гроші, головуюча у відділенні сказала: «якщо хочете, я перед вами вибачусь, а за грошима приходьте завтра». Тобто ні до кого не зателефонувавши по іншим відділенням, може у когось є валюта, може комусь здали на обмін тощо, головуюча просто відмовила нам. Ми мусили самостійно об’їжджати філії ощадбанків Вінниці і шукати, де можна зняти долари з картки, очевидно, витратили купу нервів, часу і пального.
Вважаю, що таким працівникам, як головуюча цього відділення, не місце у державному банку. Я не вірю, що моїх грошей не було чи, що вона не могла їх дозамовити, просто в неї на мої гроші були інші плани.
Буду очікувати на закриття інших моїх депозитів. В цьому відділенні не відкрию жодного нового, а можливо, і загалом, у банку.
Коментарі (1)
Ответ банка
Ощадбанк
19 листопада 2018, 12:39
Доброго дня! Хочемо зазначити, що завчасне замовлення готівки до банку, це стандартна практика, яка діє у кожному банку. Ви можете звернутись до відділення, та домовитись про отримання готівки на наступний день (якщо необхідна сума відсутня у відділені), прийти наступного дня та отримати Ваші кошти.
5
22 квітня 2017, 0:08
как ветеран АТО получаю выплаты в нашем отделении — хотел поблагодарить девушек специалистов за постоянную вежливость и тактичность в решении моих финансовых вопросов, приятно заходить.
Коментарі (3)
Ответ банка
Ощадбанк
24 квітня 2017, 10:38
Добрый день! Спасибо, за положительный отзыв!
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відділення та банкомати Ощадбанку в Вінниці 🏦 / Відділення Ощадбанк: вул. Зодчих, 2, прим. 63, Вінниця
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Ощадбанку за адресою Вінниця, вул. Зодчих, 2, прим. 63. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Ощадбанку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Ощадбанку розташованому за адресою  Вінниця, вул. Зодчих, 2, прим. 63- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.