Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Ощадбанку: Баришівка, вул. Київський шлях, 19-А

Адреса:
Київська область, Баришівка, вул. Київський шлях, 19-А
Телефон:
+38 (04576)-5-48-52, +38 (04576) 5-46-45
Час роботи:
Пн-Пт: 08:00-16:00, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
21 лютого 2017, 11:04
працівники дуже повільно обслуговують персонал, при роботі з клієнтами відволікаються на сторонні справи. якість обслуговування на дуже низькому рівні. Шановне керівництво, будьте ласкаві вирішити цю проблему, адже біля кас стоїть черга в 5-7 чоловік, а касири сидять точать ляси і обговорюють посторонні питання, не зважаючи на людей в чергах!!!
Написати коментар
Ответ банка
Ощадбанк
21 лютого 2017, 16:51
Добрий день. Дякуємо за відгук! Ми проведемо роботу з персоналом. Рекомендуємо сплачувати онлайн для економії часу.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відділення та банкомати Ощадбанку в Ба́ришівці 🏦 / Відділення Ощадбанк: вул. Київський шлях, 19-А, Баришівка
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Ощадбанку за адресою Баришівка, вул. Київський шлях, 19-А. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Ощадбанку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Ощадбанку розташованому за адресою  Баришівка, вул. Київський шлях, 19-А- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.