Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Ощадбанку: Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 14

Адреса:
Волинська область, Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 14
Телефон:
+38 (03342) 2-35-64
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
15 лютого 2024, 22:25
У м. Володимир волинський у відділенні банку, шахраї зняли велику суму коштів, на карту підтвердження про зняття коштів не було, працівники розводять руками, 2 роки вже йде розслідування ніхто нічого не знає, яка безпека у банку? Якщо шахраі зняли доволі не малу суму коштів???
Коментарі (2)
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відділення та банкомати Ощадбанку в Володимир-Волинському 🏦 / Відділення Ощадбанк: вул. Сагайдачного, 14, Володимир-Волинський
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Ощадбанку за адресою Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 14. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Ощадбанку - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Ощадбанку розташованому за адресою  Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 14- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.