Хороша кредитка, нажаль тепер без онлайн кешбеку

54022684 11 лютого 2023, 1:05
Користуюся кредиткою банку з літа 2020 року, ніяких проблем за цей час не було, хоча специфічні ситуації мали місце бути. Тоді я оформив кредитку через наявність кешбеку за онлайн покупки 5%, нажаль від початку війни його відмінили, хоча я можу це зрозуміти. 27 лютого 2022 року обнулили кредліміт 33К на той час. Після того як я продовжив оплачувати борг (не виходячи з грейсу), банк вже у кінці березня почав активно повертати кредліміт, одразу на 21К. Зараз вже взагалі 75К.

Мобільний застосунок такий собі, на 3 з мінусом (зараз випустили новий, але я поки не дивився що-там-як), але для перевірки платежу по карті, отримання історії операцій і даних картрахунку (IBAN etc) достатній.

Виконував покупку товарів/послуг за валюту. Від Patreon до Wiggle. Курс при блокуванні транзакції приблизно як готівковий, після авторизації завжди рівно 38.5/$. Якщо б кешбек за онлайн покупки повернули, то було б супер.

zig4free
zig4free
11 лютого 2023, 17:45
Нет у банка денег на кешбеки — да делать покупки заграницей сейчас выгоднее монобанком — тот даже кешбеки начисляет на некоторые покупки (где-то половина покупок с категорией «продукты») — да и курс заметно лучше других банков.

Головна / Банки України 🏦 / O.Bank 💰 / Відгуки про O.Bank 📝 / Хороша кредитка, нажаль тепер без онлайн кешбеку