Відсутність клієнтоорієнтованості

shevchouk 29 жовтня 2021, 12:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Кн. Затон 2/30
Начитався тут коментів, який O. Bank поганий, вирішив спробувати і на собі, черговий «необанк».

Стандартна процедура: качнув додаток, відфотографував паспорт, код, відразу сповіщення в УБКІ, ІдеаБанк запитав кредитну історію, в додатку сповіщення ми вам встановлюємо кредліміт 75К. Відразу перетелефонувала менеджер. Все добре.
На наступний день прийшов у віддлення, зачекав коли закінчувати попереднього клієта, можна сказати, що черг взагалі не було.

Сідаю, менеджер дає анкету, завнюю, виникає питання. Питаю менеджра чи можна не заповнювати деякі пункти в анкеті, відповіли, так можна, але після цього можете не заповнювати анкету, забрати документи та піти.
Власне так і зробив після такого нечуваного хамства. На це питання можна було м’якше відповісти, але якщо у банка такі «високі стандарти обслуговування» клієнтів, то дуже радий, що так і не відкрив рахунок у цьому черговому «необанку».

Хто писав тут, що це черговий котобанк), смішно, з таким обслуговуванням Ощад кращий.

Головна / Банки України 🏦 / O.Bank 💰 / Відгуки про O.Bank 📝 / Відсутність клієнтоорієнтованості