Лохотрон! 0 грн проти 200 тис грн обіцяного кредитного ліміту.

Protsius 21 серпня 2020, 23:56
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Лесі Українки, 54
Я є діючим фопом більш як 10 років, тому ціллю оформлення картки був виключно кредитний ліміт до 200 тис грн і пільговий період в перші 4 міс. на закупку товару. Тож багато перебрав банків, вибір впав на о.банк та Альфу.
Здається тільки о.банк пропонує 4міс без відсотків, тож вирішив перевірити. Якщо це не так, або хтось знає ще інші подібні пррграми — народ відпишіться, буду дуже вдячний.

Встановив додаток, але з першого разу не вдалося пройти реєстрацію, викидав баг.
З допомогою колцентру вирішили, перевстановив додаток — вийшло.
Далі похід до представника в м. Ковелі ( на сайті Ковеля немає, тому перепрошую вибрав Луцьк) і після 20хв підписав всі папери. Доречі смс про верифікацію картки чомуст не приходила десь 15 хв, будьте готові. Отримв картку.
Зайшов в додаток, ліміт 0 грн, думаю може ще прийде смс з рішенням, спеціаліст на місці мені це підтвердила, що рішення десь через 2 год приходять

На другий день перевірю в додатку, ліміт 0 грн.
Дзвоню в підтримку, а виявляється, десь на етапі реєстрації в додатку було оголошення про кредитний ліміт 0 грн і прохання через смс підтвердити реєстрацію.
Я не знаю як так вийшло, я не паматаю цього оголошення, пам'ятаю що по смс
тільки підтвердив реєстрацію.
Тепер банк зробив мене винним що я своєю смс погодився з нульовим кредитним лімітом. Чи знав про це спеціаліст на місці, з розмови випливало що ні.

Висновок: час змарнований, наступний запит по ліміт — через 6 місяців, сезон в мене на носі, товар потрібен вже, настрій зіпсований, реклама банку — повний обман! Не рекомендую!
Уточнюю, кредит брався для закупки товару для діючого бізнесу, а не на покупку якогось телевізора в фокстроті для розваг.
Цікаво почути думку інших Фопів, кому який ліміт видали відразу?
O.Bank
O. Bank 27 серпня 2020, 16:42

22 серпня 2020, 1:17
«Уточнюю, кредит брався для закупки товару для діючого бізнесу,»

Приложение O.Bank предназначено исключительно для физических лиц.

Если нужен кредит для ведения бизнеса - это немного другая история...
23 грудня 2020, 5:25
Автор отзыва о банке и есть физическое лицо. А куда он будет тратить наличные деньги - это его дело. Называйте вещи своими именами: «В моих фантазиях эти деньги нельзя тратить для определённых целей».
23 грудня 2020, 16:03
«Автор отзыва о банке и есть физическое лицо»

Кто бы спорил, а я не буду.
Только выскажу крамольную мысль:
— в анфас — он физ-лицо.
— в профиль — самый обычный ФОП.

Да и сам ТС признаёт, что кредитная карта ему нужна для закупки товара,
т. е. ведения предпринимательской деятельности.
Банкам не интересно кредитовать ФОПов — по тарифам и условиям как для физлиц.
Банки кредитуют ФОПов по тарифам и условиям как для юридических лиц.
23 грудня 2020, 5:27
Статус вашого відгуку «Проблема решена». Опишіть, будь ласка, через який час після 27 серпня, коли представник банку відповів на відгук, з вами зв'язались менеджери банку і що вони вам сказали робити. Якщо був одобрений кредит, то на яку суму і коли, якщо не секрет.

Головна / Банки України 🏦 / O.Bank 💰 / Відгуки про O.Bank 📝 / Лохотрон! 0 грн проти 200 тис грн обіцяного кредитного ліміту.