Заблокували рахунки

Nazar021056 9 серпня 2024, 3:28
Відділення за адресою: Львів, вул. П. Куліша, 30
Доброго вечора! Банк заблокував близько 3−4 місяці тому рахунок.Карту я відкривав онлайн, реєстрацію проходив онлайн.Банк запросив пояснення про походження коштів і т.д.В поясненню я все чітко описав звідки кошти, чому на карту заходили, чому відправляв і т.д
Банком я користувався близько 1 місяця це прогрес)))
Після моїх письмових пояснень банк розірвав зі мною договорів, але на карті є кошти.Попросили зявитися в банк з паспортом і кодом.Я 100 раз пояснював що я за кордоном і повертатись в Україну не буду, бо довгий період часу проживаю за кордоном.Попросив щоб надали копію заяви на перерахунок коштів в інший банк, на що вони відмовили.Чому я маю дарувати своїх 7700 грн банку? Чому в інших банках ця система діє а у вас ні? Я не відкривав рахунок в банку, я відкрив його онлайн!!! Просив що можу підписати заяву електроним підписом на що вони відмовили.Буду звертатись в НБУ, а потім вже до суду через адвоката.Не рекомендую користуватись цим …мном
МТБ Банк
9 серпня 2024, 15:09
Назарій, добрий день!

Нам прикро, що у Вас склався такий досвід співпраці з нашим банком. Однак хотіли б зауважити, що Ви стали нашим клієнтом 2 місяці тому, і через місяць користування, дійсно рахунок було заблоковано через ризиковий характер операцій і недостатність надання пояснювальної інформації з Вашого боку. Також повідомляємо, що банк не розірвав з Вами ділові відносини та ні в якому разі не привласнює гроші своїх клієнтів.

Якщо ви знаходитесь за кордоном і не можете пройти ідентифікацію офлайн, Ви можете або все ж таки надати всю необхідну інформацію про походження грошей або у вигляді вийнятку, ми приймемо Вашу заявку на закриття рахунку через службу підтримки Банку. В такому випадку рахунок буде разблоковано і Ви зможете його обнулити, після чого ми його закриємо на підставі Вашої заяви.

Сподіваємось на розуміння!

Три літри
Три літри
9 серпня 2024, 8:23
Чому я маю дарувати своїх 7700 грн банку?

А банк не просить подарувати гроші, банк лише просить зайти у відділення і написати заяву там.

Чому в інших банках ця система діє а у вас ні?

Чому ти не задав це питання до того як відкривати рахунок з-за кордону?

а потім вже до суду через адвоката

радий за адвоката — заробить на черговому дурнику 😁

Курс валют в МТБ Банк