Банк не додержується умов акцій, які сам розсилає своїм клієнтам

eva250708 7 грудня 2023, 16:42
Я постійний клієнт Банку, користуюся послугами багато років. Але трішки Банк мене розчарував. До дня 30-річчя Банку проходила акція купівлю долларів онлайн в додатку МТББанк за акційним курсом 36.95 грн про що відправлялась реклама клієнтам Банку в Телеграмм канал що до 6 грудня включно цей курс буде триматися. 6 грудня я захотіла в додатку купити валюту, але курс був вже 37.05 грн, подзвонила на гарячу лінію банка, але розумної відповіді не почула. Залишився сумний осадок, Банк не додержується умов акції і обманює клієнтів Банку.

MTB БАНК
MTB БАНК
11 грудня 2023, 10:38
Вітаємо Вас!
Стосовно Вашого запиту — на честь Дня народження банку в нас діяли дві акційні пропозиції , а саме:
— знижка 30% на оренду сейфів
—  додатковий бонус «+1%» до строкових депозитів на термін 3−6 міс.
Термін дії цих пропозицій був з 06.11.23 р до 06.12.23 р.

Паралельно, 8 листопада, ми встановили один з найвигідніших курсів серед банків на купівлю валюти в мобільному додатку — 36,95грн /1 $.
Однак це не було в рамках якоїсь акції, так як курси банків безпосередньо залежать від ситуації на міжбанківському ринку та НБУ, тому вони не носять фіксований характер.

Наш курс був незмінним аж до 05 грудня і в цей день ми проінформували своїх клієнтів, щоб вони встигли купити валюту при потребі, так як ми не знаємо яким саме буде ринок з 06.12. 23 р.

Однак, ми звернули увагу, що в одній з наших комунікацій всі вказані вище пропозиції банку були обʼєднанні одними умовами, що могло Вас заплутати, стосовно фіксації курсу також до 06.12.
Тому прохання написати нам свої особисті дані для ідентифікації та врегулювання цього питання , адже нам важливі наші клієнти, особливо постійні)

Курс валют в МТБ Банк

EUR 42.3 43

Курс валют в МТБ Банк

EUR 42.3 43
Головна / Банки України 🏦 / МТБ Банк 💰 / Відгуки про МТБ Банк 📝 / Банк не додержується умов акцій, які сам розсилає своїм клієнтам