luex12 15 липня 2023, 9:52
Мені відправили гроші з Німеччини по свіфту, пройшло вже 4 дні, а коштів немає (((Відправнику в його банку сказали, що все ок, і гроші вже в Україні
17 липня 2023, 9:07
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання щодо отримання переказу. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 3 липня 2023, 10:20
в касі завжди є валюта. навіть без замовлення. зручно
3 липня 2023, 11:35
Linn 30 червня 2023, 16:30
3 дня мы пытались закрыть счет моей жены, пока она не написала сюда. Думал это просто ошибка. Но теперь настал мой черед закрыть счет. Как окащалось, задача не из легких. 4й день я жду. Списываюсь по 3 раза на день с тех подержкой. Каждый раз его обещают закрыть именно «сегодня». То в середине дня, то в конце. Счет так и висит. Но зато они сказали что им жаль что я испытываю негативные эмоции
3 липня 2023, 10:19
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 29 червня 2023, 17:42
Недавно закончился валютный депозит. По прибытию в отделение, при получении денег оказалось, что в кассе нет валюты нового образца. И я не мог получить доллары в полном объёме, так как купюры были очень потёртые и изношенные. Я отказался наотрез брать такие деньги. Был в очень расстроенном состоянии и обратился к начальнику отделения. Она откликнулась на мою проблему и нашла мне отделение, где я успешно получил свой депозит в полном объёме, долларами в отличном состоянии. Хочу выразить благодарность и мою признательность такому хорошему руководителю отделения.
Вы знаете, что и до этого случая со мной, я не раз обращался к Инне по некоторым вопросам и всегда получал компетентную помощь опытного специалиста.
Вот всегда бы были такие руководители на своих местах
29 червня 2023, 18:15
Linn 23 червня 2023, 16:40
Сьогодні знімала готівку в банкоматі. З рахунку кошти списалися, але банкомат вимкнувся, гроші не видав
26 червня 2023, 14:16
Добрий день! Вкажіть будь ласка подробиці місцезнаходження банкомату — місто, адресу, банкомат якого банку. Якщо зручно напишіть нам в офіційні месенджери. Для зв'язку із МТБ Банком необхідно користуватись офіційним номером телефону підтримки клієнтів 0 800 500 255 та чат-центром, у який необхідно перейти тільки з офіційного сайту mtb.ua у розділі «Контакти» або з мобільного додатку МТВ360. Для нас важливо допомогти вам як наймога швидше!
Linn 23 червня 2023, 12:40
в києві у відділенні мтб банка можна купити долари по нормальному курсу, поки для мене це найбільший плюс банку
23 червня 2023, 15:51
Дякуємо за Ваш відгук!
Женя Беляева 15 червня 2023, 10:48
Мала в банку валютний депозит, переживала чи зможу забрати. На днях забрала, віддали без лишніх нервів, гарними новими купюрами))
15 червня 2023, 16:43
Linn 13 червня 2023, 16:57
Даже в такое сложное время работают все услуги, специалисты помогают разобраться с поблемами
14 червня 2023, 9:26
Дякуємо за ваш відгук!
Linn 12 червня 2023, 18:56
Что-то давно не отзывался о банке, а ведь обслуживаюсь. И мое отделение в новое помещение переехало, стало просторно, красота! Еще бы обед отменили…
Все по-прежнему, нет больших очередей, в кассе обычно есть деньги, сотрудников облачили в форму (что для меня не принципиально). Для вкладчиков условия хорошие.
13 червня 2023, 9:07
Раді бути корисними! Заходьте до нас ще :)
Linn 12 червня 2023, 10:39
Надійшов переказ від родичів із Німеччини по вестерну, отримала за кілька хвилин, видали навіть без попереднього замовлення валюти!
Linn 12 червня 2023, 10:05
чудовий банк! все так здорово! і каса! і операційний зал! віп-обслуговування! супер!
Алексей Зюков 19 травня 2023, 16:13
Очередная плюха от МТБ — учетная запись заблокирована 18/05/2023 без каких-либо причин после авторизации. Дозвониться до банка не могу в течение всего дня — ответ один «все операторы заняты».
Судя по всему учетные записи заблокированы у многих.
Жене дозвониться удалось, ее учетную разблокировали. На вопрос почему была заблокирована учетная запись, последовал очень бессмысленный дежурный ответ — «автоматическая блокировка учетной записи». Больше никаких объяснений. Как часто будут происходить такие автоматические блокировки.
Крайне не удобный банк с очень малым количеством услуг и отвратительным отношением к клиентам.
23 травня 2023, 17:52
Олексію, добрий день!

У зв'язку з новою хвилею випадків шахрайства для більшої безпеки були тимчасово впроваджені посилені заходи з верифікації клієнтів банку.

У Вашому випадку блокування облікового запису в мобільному додатку відбулося автоматично при зміні девайса. Для розблокування облікового запису Вам необхідно зв'язатися зі службою підтримки банку.

Наразі повідомляємо, що МТБ Банк не телефонує клієнтам для отримання конфіденційної інформації по картках та не використовує чат-боти для зв’язку з клієнтами банку з метою дізнатися номер телефону або Ваші персональні дані.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Щодо переліку доступних послуг у банку — ми постійно працюємо над розширенням та покращення якості сервісів. Підкажіть, які додаткові послуги Ви хотіли б бачити в МТВ360?
Belly 19 травня 2023, 9:12
Зручний додаток, особливо після додатку від Сенсу, можливо не надто наворочений, але для моїх потреб вистачає
19 травня 2023, 15:14
Завжди до ваших послуг! Дякуємо, що ви з нами :)
sonnata 11 квітня 2023, 14:01
11 квітня 2023, 16:51
Завжди до ваших послуг! Дякуємо, що Ви з нами :)
CoJIHuSHko 22 березня 2023, 10:46
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 2
У банка невисокі комісії за перекази, в порівнянні з іншими, обслуговування вічливе, проблеми вирішують. Поки всім задоволена
22 березня 2023, 19:16
Завжди до Ваших послуг! Дякуємо, що Ви користуєтесь сервісами МТБ Банку :)
игорь гречухин 21 березня 2023, 19:49
Сотрудники ввели в базу мои персональные данные с ошибками. Теперь система не может меня идентифицировать. В результате на карте зависла крупная сумма, которую не могу ни снять, ни отправить по назначению.Проблема не решена.
22 березня 2023, 19:38
Ігоре, дякуємо за звернення! Фахівці банку вже вирішують проблему. Найближчим часом повернемося до Вас із зворотним зв'язком
Полезный комментарий
игорь гречухин 21 березня 2023, 21:02
Подчеркиваю, проблема НЕ решена. Деньги зависли.
alexav1710 27 лютого 2023, 20:50
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 2
Нещодавно звернулася до Полтавського відділення, щоб оформити депозит під купівлю валюти. Співробітники банку швидко і якісно допомогли мені відкупити рахунок, встановити мобільний додаток, та надали консультацію з розміщення депозити.
28 лютого 2023, 10:16
Дякуємо за ваш відгук! Завжди раді допомогти та надати необхідні консультації.
asanna 18 лютого 2023, 10:33
Дуже зручно, що банк підключився до банкоматного роумінгу, так як банкомати саме цього банку розташовані не зручно для мене, тепер можу користуватись і іншими банкоматами))
20 лютого 2023, 11:19
Дякуємо за ваш відгук! Банкоматний роумінг і справді дуже зручний сервіс. Раді, що стали вам корисні.
ylsburgxtajz 14 січня 2023, 12:52
Вперше звертаюсь до цього банку. Терміново потрібна була карта. Все розказали, що потрібно, як швидше і краще, пояснили всі умови, допомогли і з вибором і все це в телефонному режимі
Оленка Василівна 23 грудня 2022, 16:48
чи можна у вас обміняти готівку онлайн? до найближчого відділення дуже далеко їхати
26 грудня 2022, 9:45
У мобільному додатку МТВ360 можлива конвертація – обмін долар/євро на гривню.
А вже придбати долар/євро можливо тільки з розміщенням на депозит на 3 місяці (у МТВ360 цей функціонал ще на етапі реалізації, скоро очікуємо на реліз з оновленнями)
Головна / Банки України 🏦 / МТБ Банк 💰 / Відгуки про МТБ Банк 📝