Олексій Герасименко 16 жовтня 2022, 15:08
При спробі зайти в додаток мені видало зараз вхід до додатку неможливий, зверніться до служби підтримки, при звернені отримав не зрозумілу відповідь — Ваша карта зараз працює на погашення заборгованості, вхід до додатку тимчасово обмежений. Після погашення необхідно буде звернутись до нас повторно.Нам дуже шкода, що трапилась така ситуація, але на даний час ми очікуємо повного погашення використаних коштів по кредитній лінії.

P.S В мене діє на даний момент пільговий періо, д до кінця жовтня місяця була заборгованість 500 з чимось гривень точно не скажу бо не можу подивитися тепер, але позвчора я зробив покупку на сайті розетка у іншого продавця на суму 1622 гривні і оплатив переказом на картку ФОП цього продавця в рахунок кредитних коштів сплативши комісію монобанку у розмірі 34 гривні, мені не зрозуміло чого таке відношення до своїх добросовісних клієнтів у банка, ніколи прострочок за весь час по кредиткі не мав та і ліміт кредитний основний був невеликий.
У мене одне запитання, яка у мене може бути в мене заборгованість коли діє пільговий період на даний час, неадекватна поведінка монбанка чи збої в їх скриленговій системі та некомпетентність служби підтримки мене шокувала чесно кажучи, тепер сто разів подумаю чи мати справи надалі з такою неблагонадійною шарашкиною канторою
monobankua 16 жовтня 2022, 16:35
Наш шкода, що сталась така ситуація
Дійсно на поточний момент, ваша карта працює на погашення заборгованості, а вхід до додатка тимчасово обмежений.
Після погашення необхідно буде звернутись до підтримки, для уточнення інформації
Роман Мельников 15 жовтня 2022, 0:34
14.10 снялось с карты 2 раза по 4000 Карту не привязывал никуда =(
в мастеркард уже подал возврат
15 жовтня 2022, 12:56
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Алексей Степаненко 14 жовтня 2022, 10:57
Користуюсь монобанком вже більше 4х років, в принципі проблем ніколи не виникало, а якщо й були то завжди оперативно вирішувались. Вирішили з дружиною відкрити депозити в валюті, з послідуючим зняттям в готівці. Але як виявлось, з а-банком вони не працюють і не можуть гарантувати наявність валюти в їх відділенях, на питання як вирішити проблему, порадили їхати в міста де є відділення Універсал банку або ж робити довіреність на знайомих в цих містах. Прикро це чути від улюбленого банку.
14 жовтня 2022, 14:24
Розуміємо, що ситуація неприємна
Дійсно, не у всі відділення А-Банку можливо замовити суму, в деяких містах зняття готівки можливе лише у випадку наявності суми в касі банку
Можливо, до моменту закінчення депозиту умови зміняться і вже можна буде замовити суму у місті, де ви знаходитесь
Юліан Мал 14 жовтня 2022, 1:03
Більше як 4 роки був клієнтом Монобанку.
Пропав доступ до мобільної аплікації, при спробі з’ясування що трапилось, отримав відповідь від «служба турботи monobank».:
«ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про відмову в подальшому обслуговуванні.»

На всі мої спроби прояснити ситуацію або розібратись даній в причині даного рішення оператор повторював непробивні тези, зразка:
— «банк може відмовити в обслуговуванні без пояснення причини», «Я не можу надати вам більше інформації…»
і особливо фраза яка мене просто поставила в ступор:
-«Я розумію, що ваші очікування не збігаються з реальністю, але допомогти ніічим не можу…»

Даним вчинком Монобанк знівелював всі роки позитивного досвіду співпраці.
Також оператором було доведено до мого відома, що Монобанк ніколи не обслуговуватиме мене ні як фізичну ні як юридичну особу (без жодного пояснення даної позиції)

Від себе скажу що дана карта використовувалась виключно при повсякденних розрахунках (продукти, пальне, будматеріали, донати на ЗСУ…), завжди виключно власні кошти. В місяць поповнялась на суму 10−70 тис грн на місяць (в середньому 25тис.грн/міс)
Жодних незаконних дій чи бодай намірів з моєї сторони як клієнта ніколи не було.

Вважаю дану ситуацію ненормальною, а вчинок банку неадекватним.
Даною дією імплементованою в даний спосіб, банк змусив мене відчути себе абсолютно безправною нікчемою.
Це не є нормальною лінією комунікації з клієнтом, типу, ви йдете нахрін тому, що 1. Ми так вирішили
2. Ми не будемо Вам пояснювати причину нашого рішення
3. Ми так вчиняємо бо це прописано в наших «Умови і правила обслуговування» і відповідно ми можемо так вчинити…

П.С.
Нікому не бажаю пережити описаний досвід.
14 жовтня 2022, 13:26
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Tamara565 13 жовтня 2022, 12:59
Доброго дня. На своє звернення, як завжди отримала просто відписку банку. Але історія цим не закінчилася. Банк заблокував мої кошти і не повертає. Я просила перерахувати кошти з рахунку ФОП на мій інший рахунок ФОП (в іншому банку). Мені повідомили, що це не можливо. Я погодилася на умови, які висунув банк, а саме переказ з рахунку ФОП на чорну карту, а потім на карту іншого банку. Я оформила заявку 06.10.22 року, банк повідомив, що заявка прийнята Регламент до 3х робочих днів. Сьогодні вже 13.10.22 року гроші так і не повернулися. На мої запити мені повідомили, що не можуть сказати коли повернуть мені кошти. І це навіть не переказ на карту іншого банку, а переказ на чорну карту монобанку. Тобто 6 робочих днів банк не може переказати кошти в своїй системі і навіть повідомити не може скільки це займе часу. Потім буде переказ на карту іншого банку (не зрозуміло скільки це займе часу). Банк своїми діями вз’яв мене в «заручники». Скільки ще Ви будете користуватися моїми коштами???
monobankua 13 жовтня 2022, 21:14
Шкода, що вирішення питання займає більше часу, ніж планувалося.
Ми передали запит колегам, намагатимемося прискорити цей процес.
Також готуємо офіційну відповідь на ваш запит і надамо в обумовлені терміни
crombal 13 жовтня 2022, 1:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Раїси Окіпної, 4-А
Користуюся монобанком вже 3 роки і повністю задоволений послугами. За цей не було ніяких серйозних проблем ні з чим. Якщо виникали якісь питання, то підтримка допомагала це вирішити дуже швидко. Під час воєнних дій також не було ніяких проблем. Стосовно зняття готівки маю два кейси:
1) Замовляв зняття готівки (1000$) 5 вересня. Сказали, що зможуть видати 9 вересня. Все пройшло чудово)
2) Замовляв зняття 1000$ 5 жовтня. Сказали, що зможуть видати 26 жовтня, але попередили, що може бути відміна і в разі чого прийде сповіщення. Вчора якраз прийшло сповіщення, що на 26 не вийде і можуть перенести на 7 листопада. У теперішній ситуації я вважаю, що це нормально і вдячний банку, що попередив мене не за день, а за 2 тижні.
Буду слідкувати за ситуацією далі, і скоріше всього спробую розмістити депозит у $. Як пройде 3 місяці — відпишу ще 1 відгук чи вдасться зняти готівку
monobankua 13 жовтня 2022, 15:26
Сердечно дякуємо за вашу підтримку :)
SvetikA12 12 жовтня 2022, 16:44
З початком війни карта вийшла в просрочку, банк спочатку говорив одну сумму погашення, але ставить умови сплатити до 12.10.22. Коли я сказала, що можу заплатити частково до кінця місяця, так як я втратила роботу під час війни і була переселенкою, банк взагалі не чує те що говорить клієнт. Я не відмовляюся виплачувати, але на даному єтапі я можу тільки так. Тепер банк взагалі почав вимагати всю сумму боргу.
monobankua 12 жовтня 2022, 17:21
Для перевірки інформації, написали вам у особисті повідомлення
Gghhhhhhhh 12 жовтня 2022, 12:08
К сожалению, мой отзыв о Монобанк будет негативным вывели перевод вестерн из системы Western Union и теперь ни мне не зачисляют не в систему не возвращают
monobankua 12 жовтня 2022, 13:32
Для проверки информации по получению перевод Western Union, написали вам в личные сообщения
Виктория Га 12 жовтня 2022, 10:56
Був і є найкращим інтернет-банком. Хоча не завжди їхні дії зрозумілі, але видно, що вони орієнтуються на клієнта.
monobankua 12 жовтня 2022, 13:02
Вдячні за ваш відгук
Мінфін
Відповідь адміністратора
15 жовтня 2022, 9:36
Відгук не зарахований (на 15.10.2022).
jtretyak2709 11 жовтня 2022, 20:34
Банк вместо того чтобы дождаться окончания вп как только наладилось бы начала платить. Но нет же надо украсть у людей, которые еле унесли ноги из ада. Банк — мародёр. А у умников, которые советуют закрыть кредит хочу спросить когда лишилась жилья и работы и вопрос стоит купить еду и просто выжить или платить кредит, что выбрать? Мне вот, например, ещё нужны жизненно необходимые лекарства, которые стоят немало. Но банк это не волнует. Ну значит и меня не волнуют проблемы банка. Что вам нечем платить вкладчикам депозиты и т. д. Собственники уже один банк обанкротили, второй вот на очереди. Подавитесь социальными выплатами!
monobankua 12 жовтня 2022, 13:28
Нам очень жаль, что это списание вызвало у нас негативные эмоции. Несмотря на сложную ситуацию в стране, мы стараемся идти навстречу клиентам. Именно поэтому мы не списываем штрафы и двойные проценты, если клиенты не вносят ежемесячные платежи.

В данном случае, мы были вынуждены списать средства с вашей карты в счёт погашения пропущенного платежа, так как этот платёж является обязательным.

Согласно п. 5.27 УиП. для своевременного выполнения денежных обязательств Клиента перед Банком по Договору, в том числе оплаты платежей и комиссий и / или возврата кредита и / или уплаты процентов и / или любых других денежных обязательств Клиента перед Банком, Клиент уполномочивает Банк списывать средства с любых счетов Клиента, в т.ч. использовать остатки на его счетах в качестве обеспечения исполнения обязательств Клиента перед Банком, в случаях наступления сроков / сроков уплаты денежных обязательств Клиента перед Банком в установленном порядке по Договору.

Так как мы являемся представителями банковской сферы в Украине и несём ответственность за поддержание экономики нашей страны, для нас также необходимо внесение минимальных платежей нашими клиентам. Это даёт нам возможность оставаться «на плаву» и продолжать предоставлять полный спектр услуг.
Артем Константинов 9 жовтня 2022, 23:10
Я клиент монобанка, и использую простую черную карту для простых операций, типо перевести деньги, получить перевод, оплатить что-то в интернете либо комуналку или пополнение мобильного, то есть всяческие стандартные операции с сумами от 10 грн то 1−3 тысячи максимум. В очередной раз я совершил вывод средств в гривне с сайта онлайн игровых автоматов, сайт уведомил что запрос на вывод средств одобрен и деньги списались со счета в личном кабинете. Подобные транзакции в обе стороны я совершаю не регулярно, но на протяжении последнего года это как минимум, и никогда никаких проблем не возникало наоборот радовало что сроки этих транзакций занимали до 5 минут. В этот раз я столкнулся с тем что средства никак не поступали на карту, я обратился в тех поддержку сайта с которого был вывод денег на что они мне ответили что с их стороны никаких проблем не возникло и деньги успешно списались и предоставили мне необходимые данные по транзакции с которыми посоветовали обратится в банк и банк при наличии этих предоставленых данных сможет выполнит зачисление раз этого не произошло либо же получить всю информацию о статусе транзакции и возможных причинах задержки. Я так и сделал обратился через телеграм приложение в службу поддержки, и моему удивлению и недоумению не было границ. В ответ на предоставленый Tran ID и RRN код монобанк уточнил валюту и приблизительную сумму транзакций, я аж расстерялся немного т.к в моем понимании при наличии данных которые я им предоставил подобных вопросов не должно быть темболее что перед этим вопросом они сказали да такая транзакция есть тем самым подтвердили те самые коды. Спустя какое то время которое им понадобилось для уточнения информации они дают ответ что рекомендуем ожидать зачисления средств, что в определенных случаях подобные транзакции могут занимать 1−3 рабочих дня. В случае если через 3 дня не будет денег обратитесь к нам повторно. Я решил уточнить все-таки какая причина задержки ведь ранее не было проблем с транзакциями между этими же системами перевода и банком. Банк ответил что они получили лишь уведомление о пополнении карты, но самих средств к ним еще не поступало что они ожидают окончательного подтверждения со стороны отправителя. Мне опять стало непонятно как такое возможно и опять обратился на сайт т.н отправитель и они ответили что коды которые они мне ранее сообщили это и есть подтверждение транзакции потому что эти грубо говоря генерируються после создания успешной транзакции. Ну вообщем почти целый день я занимался тем что переходил с одной тех поддержки в другую. Потом получил информацию от сайта отправителя что причина на стороне банка получателя, мало того, по их словам эта причина возникла еще дня три назад и именно у монобанка. Я снова пишу в банк говорю обьясните пожалуйста как так, они еще часа два тупо отписывались стандартными шаблонными сообщениями (текст которых я думаю известен большинству данного банка). Потом пошли сочуствия, извенения и обещания решения в самые короткие сроки. На следующий день не получив своих денег я снова обратился в банк, но уже они сменили тактику, и просто заваливали меня ответами что мы ожидаем зачисления средств как только это произойдет мы вас уведомим, и что они никак не могут повлиять на ускорение процесса. Но когда я спрашивал по поводу того есть ли причины с их стороны они уверяли что всё в порядке и тупо не замечали сообщение о том что сайт отправитель утверждает об обратном. Вообщем я уже вышел на систему платежей которая сотрудничает с сайтом там мне подтвердили что это их транзакция и она успешна с их стороны, после уточнения дали ответ что причина задержки это доп проверка со стороны эмитента. Но банк оказался непробивным. Вот сижу жду непонятно чего, и если честно уже не уверен что когда-то эти деньги придут
10 жовтня 2022, 15:13
Понимаем, что ситуация неприятная
Действительно, к сожалению, средства поступили нам лишь этой ночью, после чего сразу были вам зачислены на счет
Проверьте, пожалуйста, в мобильном приложении выписку
Denisboro 8 жовтня 2022, 13:35
«Доброго дня!
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про закриття вашого карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні.
З повагою, команда monobank»

Ось з цього почався мій день)Словом, причини немає, на карті переводів майже не було, сімку не міняв, нікуда не переїжав.Просто відмовили.Но це ще не все, дали можливість вивести кошти з карти (Вже обрадувало)но, потім я вирішив розібратися, пройшло близько 3години.Висновок ось такий
Взяли ІПН, закордонник, паспорт, (кожний саппорт брав різне) і словом всі в кінці писали звернктися на гарячу лінію, де відразу ж говорили після привітання, вам відмовленно.Банк був чудовим до цієї ситуації, надіюсь тут поможуть рішити проблему.
monobankua 8 жовтня 2022, 17:21
Для перевірки інформації, написали вам у особисті повідомлення
В дівчини зламався телефон й вона користувалась моїм час від часу щоб зайти в додаток Монобанк (тобто на одному телефоні два аккаунти моно)
І я з цим звернутися в підтримку моно і ось що мені відповіли:
На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку.
У зв’язку з накопиченою інформацією з різних джерел банк ухвалив рішення про відмову у подальшому користування нашою карткою.

Я запитав яка причина закриття рахунку, мені сказали що не можуть сказати!

За місяць до цього я зробив депозит в долларах по курсу ~37.5 а зараз вони примусово хочуть його розірвати й порахувати по курсу ~36.5.
Й хочуть всі акції продати в моноінвест (як раз в той момент коли весь фондовий ринок падає)
До цього інциденту я вважав цей банк найкращій і навіть рекомендував друзям його.
А тепер все навпаки, коли в мене запитують як мені моно Я їм розповідаю цю історію.

Необгрунтована несправедливість
monobankua 8 жовтня 2022, 17:19
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Щодо виведення коштів, колеги підготують вам відповідь на ваш запит і відправлять в обумовлені терміни.
Kpeoht 7 жовтня 2022, 18:01
Незважаючи на весь позитивний досвід обслуговування в моно, я вражений проблемами з видачею валютних депозитів. Якщо з євро це принаймні 10 днів, то на долари потрібно очікувати ледь не місяць. Керівництву варто було б активніше зайнятись цією проблемою. Досить того, що мережа відділень доволі незначна, так ще й такі жахливі затримки.
7 жовтня 2022, 19:06
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми працюємо над тим, щоб ви могли зняти валюту у якомога найкоротший термін
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Марина Marina 7 жовтня 2022, 17:37
5.10.2022 була в цнапі, намагалась оплатити оформлення закордонного паспорта через термінал, оплата була неуспішною, кошти повернулися мені на рахунок протягом 1 хвилини, я спробувала ще раз, знову оплата неуспішна, кошти повернулися, послугу я так і не отримала. Вночі 07.10.2022 з мого рахунку було знято 1518 грн, хоча ніяких транзакцій я не здійснювала. Звернулася у підтримку монобанк, вони не можуть надати мені жодної внятної відповіді, натомість вимагають від мене дати згоду на стягнення комісії у розмірі 19$ за ОДНУ! транзакцію для вияснення додаткової інформації.
Звернулася також у підтримку терміналу, в якому проводила оплату City24, отримала відповідь, що ніяких коштів з їхнього боку списано не було, причина у збої з боку монобанку.
Вперше стикаюсь з такою ситуацією, можливо, у когось були подібні історії, чим закінчилося? Буду вдячна за відповідь.
monobankua 8 жовтня 2022, 17:09
Зазвичай коли клієнт здійснює оплату, то сума спочатку резервується на карті, а далі надходить запит на списання та відбувається взаєморозрахунок.
У вашій ситуації сума повернулася з реверсу, а банк-екваєр надіслав запит на списання пізніше.

Також хочемо звернути увагу, якщо послуга не була надана або було оформлено повернення, то за правилами міжнародної платіжної системи строки зарахування суми на картку можуть бути до 30 днів календарних днів.
І якщо повернення не надійде до банку, тоді банк захищатиме інтереси клієнта за участю платіжної системи.
Комісія за оскарження списується лише у разі програшу

Оскільки послуга не була надана, суму вже повернуто вам на картку банком-еквайєром.
Перевірте, будь ласка, виписку
Три літри 7 жовтня 2022, 15:18
Можливо б не писав цей відгук, якби не купа негативних відгуків на цю саму тему.

В мене як раз закінчився депозит в євро, на суму що дорівнює кавоварці Данілича. Вирішив перевірити чи справді складно зняти ці гроші у вигляді готівки.

Підійшов у відділення А-банка. У касі не було готівки для продажу, але це зовсім не завадило банку виплатити мені євро готівкою з депозиту в Монобанку.
Пруф https://0×0.st/oy4Q.png
7 жовтня 2022, 16:23
Вдячні за ваш відгук!
anastasia123 5 жовтня 2022, 17:37
Банк, в котором я являюсь клиентом много лет не выдает валюту с карты, нарушая условия договора счета, на котором хранятся деньги до востребования
Заказала средства в валюте 3 недели назад на получение 04.10. Сотрудники кал-центра до последнего врали, что проблем с выдачей не будет, все будет в срок, подходите. Деньги нужны срочно на определенные расходы. 03.10 звонок, что выдать ничего не смогут и нужно заказывать заново. Прослушла бубнеж и невнятный лепет об «ажиотаже», «ограничениях», «проблемы с поставкой». Такое впечатление, будто кассиры за день собираются и считают, по факту сколько есть налички и уже решают выдавать, или нет. Следующая дата заказа доступна через 3 недели, и то не факт, что ситуация не повторится.НБУ уже написал, что подкрепил все желающие банки наличной валютой, только куда она делась в Универсале???
Сто раз подумайте, прежде чем связываться с Монобанком. Не исключено, что он испытывает серьезные проблемы с ликвидностью. Прошу представителя банка ответить когда я получу заказанные средства в валюте. Забрать в гривнах по 37 не предлагать!
monobankua 5 жовтня 2022, 19:13
Нам искренне жаль, что сейчас возникает такая ситуация с валютой
Мы делаем все возможное, чтобы клиенты смогли заказать и получить сумму как можно скорее.
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения
Сancer Shield 5 жовтня 2022, 16:47
Відділення за адресою: Київ, вул. Автозаводська, 54/19
Всем привет! В общем, была непонятная ситуация по прекращению сотрудничества между мной и банков несколько месяцев назад. Скажу сразу мой вопрос решили за 2 ДНЯ, не за 2 месяца))) просто была определенная бумажная волокита, и как-то было не до решения вопроса с банком. В общем, это все лирика.
Написал я ребятам, мол так и так, помогите решить проблему. Собственно, моя проблема была в моей неблагополучной прописке, и видимо банк решил сгрести всех под одну гребенку вместе со мной (хочу заметить, что в моем случае — это было по ошибке). По сути разговора я объяснил свою ситуацию, предоставил доказательства, что я ооооочень давно уже не живу по месту своей прописки. Банк многого не требовал, но я думаю тут ситуация индивидуальная у каждого.
И что же вы думаете — после предоставления запрошенных документов — банк возобновил со мной обслуживание в течении 10 минут после получения документов!!!
===
Подвожу итог, ребят, если Моно прекратил сотрудничество — это может быть далеко не ваша вина, не надо стесняться, пишите им — сотрудники максимально адекватные и компетентные. Просто опишите свою конкретную ситуацию — и вам помогут.
P. S. Просьба донести до руководства Монобанка адекватно объяснять причину блокировки, я всю голову сломал, пока понял чего от меня хотят, прежде чем написать им в личку на Форум. Не учите отвечать своих сотрудников заскриптованными фразами, прошу Вас))) это очень усложняет жизнь.
Всем добра!
monobankua 5 жовтня 2022, 19:09
Простите, что мы несколько разочаровали вас. Мы постараемся больше вас не расстраивать.
И благодарим, что нашли время и оценили нашу работу! Ваша поддержка очень важна для нас и мотивирует нас работать еще лучше.
dimk07 5 жовтня 2022, 16:28
Хочу донести до руководства и службы внутренней безопасности Монобанка.
и мне известно от других участников, что с процедурой чарджбек ранее ни у кого проблем не возникало в этом банке. Однако, я столкнулся с полным непониманием моих заявлений для инициации чарджбек-диспута. Суть состоит в том, что некоторые сотрудники вместо того, чтобы принять мои заявления в работу, присылают мне откровенные отписки. Цитирую присланное мне сообщение от поддержки:
«Мені щиро шкода, що сталася така ситуація. Рекомендуємо у такому разі звернутися до правоохоронних органів.»
«Коли ми отримаємо офіційне рішення від суду, то зможемо надати правоохоронним органам інформацію в рамках чинного законодавства. Саме в обов’язках та правах поліції проводити розшук та затримання шахраїв. Кошти, які були вкрадені шахраями, можуть бути компенсовані ними ж за рішенням суду.»

Все, кто хоть немного знает, как работает процедура чарджбек, поймут, что она не имеет никакого отношения к полиции и суду.

Поэтому, прошу руководство и владельцев Монобанка разобраться в ситуации. Жаль, что успешный банк имеет среди сотрудников некомпетентных или возможно недобросовестных сотрудников действующих явно не в интересах клиентов, а скорее в интересах мошенников.
monobankua 5 жовтня 2022, 19:05
На жаль, за правилами платіжних систем не всі типи операції можна оскаржити. Наприклад, переказ за реквізитами або переказ на карту, операції з певним типом МСС, тощо.
Нам дійсно щиро шкода, що сталася така ситуація.
Тому рекомендуємо у вашому випадку звернутися до правоохоронних органів.
YanaO 5 жовтня 2022, 12:30
Не могу получить перевод
Ближайшие даты заказа через 3−4 недели в кассу универсал банка, в кассе, а банка только с оборота (конечно, ничего не выдают)
Как итог средства заказаны были 23.09 на ближайшую дату 06.10
За день набрали и уточнили, что выполнить не могут, так как в кассе перелимит, следующий заказ на 26.10
Вот вам и банк без отделений, без своей кассы
Псевдобанк не может выполнить свои обязательства перед клиентами
Дают невыполнимые обещание людям, они загоняют валюту и не могут снять
Если вы не можете предоставить услугу — не вводите в заблуждение
Отвратительно
monobankua 5 жовтня 2022, 15:35
Нам искренне жаль, что у вас возникли негативные эмоции при работе с нашим продуктом.
Для уточнения данных, написали вам в личные сообщения

Курс валют в monobank