Кинули на гроші через свою ж помилку

TetianaHo 9 липня 2024, 9:53
Вже багато років я клієнт банку і до цього все було ± ок.

І от вперше в житті купувала страховий поліс на авто.
Вирішила це зробити через моно за рекомендацією, заповнила всі данні і оплатила.

За декілька днів виявилось, що в моно помилка: замість місця реєстрації власника авто, вони просили надати місце реєстрації самого авто.
Коли я виявила цю помилку, то написала в супорт, попросила анулювати поліс і виправити цю помилку.
Це було 4 червня. Поліс анулювали, помилку в додатку виправили і я почала чекати свої 30 днів на повернення коштів.

5 липня я сама їм написала з проханням уточнити по поверненню коштів, мене запевнили, що все перевірять і повернуться з новинами.
Як ви розумієте — ніхто не повернувся.

9 липня — я знов пишу першою і знов моє питання передають на розгляд і годують обіцянками розібратися.

Думаю ще через 4 дні доведеться їм писати
Взагалі є великі сумніви, що увесь цей час хтось займався поверненням коштів

Дуже прикра ситуація, враховуючи, що вона явно сталась з вини банку
monobank
monobankua 9 липня 2024, 11:28
Вибачте, будь ласка, що вирішення цієї ситуації зайняло більше часу ніж планувалось.
На поточний момент бачимо, що питання вже вирішене.
Додатково ми передали дані на перевірку якості ведення комунікацій та вживемо відповідних заходів.
Сподіваємось, що наша співпраця надалі приноситиме лише позитивні емоції.

TetianaHo
TetianaHo
9 липня 2024, 10:09
Магічним образом через 10 хв після того як тут був створений коментар — гроші повернулись
9 липня 2024, 14:37
На сайте агрегаторов полисов можно купить полис еще дешевле, чем у перекупов в виде монобанка + кэшбек живыми баллами на 1−2 литра бенза, а у заправок бывают акции, что полис можно взять еще дешевле чем у агрегатора
9 липня 2024, 20:37
На агрегаторах поліси в ту ж ціну що і у Моно 😁
9 липня 2024, 21:21

hotline.finance 3346₴
polis.us 2978₴
finance.ua 3011₴

Пхах, пан Абломайтіс

На АЗС дійсно можна купити поліс вигідніше, але на тих де пальне то верху ринку типу WOG. Якщо людина не заправляється на WOG то ніякої вигоди вона не отримує бо там все побудовано на тому що кешбек можна витратити лише на цій АЗС, це не готівкові гроші і навіть не загальний кешбек як у Моно.
10 липня 2024, 12:23
Вот для oranta просчет киевского номера. 3-й цифра это чистый выхлоп
polis.ua 3514₴ fishka 105 ₴ 3409
okko 3948 fishka 789 3159
abank 3948 кэшбек 394.8 (-20% налог) 3632.8
окко с фишкой оказался самый выгодный при том что ты бенз у них купишь по 60
Конечно если вы заправляетесь с бочки то эти расчеты бессмысленные.
Я фишку использую для кэшбека с других сервисов, а заправляюсь на других локальных азс где бенз не хуже того же с окко
10 липня 2024, 12:26
Тобто ти визнаєш що збрехав про те що на агрегаторах дешевше?

Нагадую: в Моно поліс Оранти коштує 2845₴ і ще десь до 500₴ можна повернути кешбеком на АЗС за рік, це звісно залежить скільки їздити.

Конкурентом є хіба що WOG в якому ціна 3346₴ і безподатковий кешбек 669,20 — на виході маємо 2676,8₴. Але бензин по 60.
10 липня 2024, 16:17
Твой моно затягивает хню вместо правильного города заливай с бочки и не парься. Пока ты высчитывал где урвать пару гривен кэшбека я за это время заработал на полкофеварки за 2000 эвро, залил бак на окко и пофиг на бомжей просирающих время на форуме, которые проедут полгорода чтоб найти подешевле бочку, а потом дешевое сто чтоб после убитого бенза подешевле отремонтироваться с бушных копий запчастей :D)
10 липня 2024, 16:30
Моно, як і будь який інший агрегатор чи страхова дає користувачу можливість вибрати потрібне місто.

Бо в даних яки вони мають місто не зазначено і вони поняття не мають де ти мешкаєш.
10 липня 2024, 18:35

одночасто з цим ти сидиш і підраховуєш «На сайте агрегаторов полисов можно купить полис еще дешевле, чем у перекупов в виде монобанка»

В чого в тебе така зацікланість на кавоварках? Досі вариш каву в пікапчику? Хазяїн хоч зонтик видав чи печешься на сонці?
Mykhailo Stepanov
Mykhailo Stepanov
10 липня 2024, 12:14
Двічі робив страховку на агрегаторах. Маю гібрід і це тип В3. Так ось одного разу підтягнувся тип В1 а другий раз В5. Тож обидва рази довелось звертатись в страхову і переробляти поліс
10 липня 2024, 12:17
Мені майже у всіх страхових та агрегаторах підтягує 1991 рік випуску замість 2021. Лише в двох містах дані коректні. Важко сказати чи це криворукі програмісти не вміють працювати з АПІ, чи ці дані беріться з різних джерел і справа в них, а не в кінцевих споживачах типу страхових та агрегаторів.
10 липня 2024, 16:55
Пред история. 08.07.2024 г.в 22:30 пыталась сделать перевод сыну на такси, обламали по полной программе, попытки увенчаличь блокировкай перевода, связалась с горячей линии, на что мне сказали что я провожу мошенические десвия, перечисляя средства на моно банк родного сына, возмущение не было предела,. На следующей день в попытки разрешить вопрос по переводу собственных средств на собственные счета, только другого банка, тоже были без успешны. После повторного соединения связи онлайн чата вайбера, ушёл полный рабочий день, компитентности сотрудников моно банка отсутствует, ответа кроме, ожидайте Ваш вопрос в обработке проктически решения не было. Когда с моей стороны пошел диалог на конкретные вопросы, они, начали требовать официальный документ, о заработной плате, в данный момент официально я не работаю, на что они потребовали документы всех родственников, о их доходов, сдесь меня это вообще возмутило, в смысле? О доходах всех родственников,… Предоставлять какие либо документы о доходах родственников я отказалась, после чего якобы они всей командой моно банка решили закрыть мой счёт, и меня овтаматически выкинула с приложения моно банка, но при этом отморозились что у меня остались деньги на счету, типа они не знали, задаю им вопрос за деньньги, опять ожидайте Ваш вопрос в оброботки, короче мои мозги уже начали кипеть, и тут они мне закидывают ожидайте три дня, после чего Ваши деньги поступят на счёт 😡Ребята Вы меня лешили моих личных средств, это мои деньги.
10 липня 2024, 18:01
Оооооо мои глаза. Хотя все вопросы, о умении сформулировать свой запрос и понять, сделать выводы почему происходит проверка и утрчнение документов, отпали после прочтения текста и осознания о том, что свой отзыв клиент оставил как комментарий под чужим постом
monobankua
monobankua
10 липня 2024, 19:36
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити.
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі
10 липня 2024, 17:06
И лично Вы, не имеете право лишать меня моих средств, Вы итак людей загнали в яму, народ уже не знает как выживать, Вы и сдесь создаёте проблемы, из-за Вас мы с сыном шли пешком 25 км, домой пришли под утро, и это только потому что Вы не дали по каким-то своим соображениях сделать сыну перевод. Люди пора уже вернуться в старые русла, когда деньги хранятся под мотрасом, и никто никому ничего не должен, желаю всем не поподатся таким ***, не те люди сейчас погибают, и не за тех жизни свои отдают.
10 липня 2024, 17:15
из-за Вас мы с сыном шли пешком 25 км

А ви були не взмозі самостійно викликати те саме таксі яке збирався замовити син? Ви ж поруч були, це не той випадок коли син десь далеко один і без грошей. Та навіть і в цьому випадку можна викликати йому таксі зі свого телефону.

Якась дуже дивна історія.
10 липня 2024, 18:03
Вероятно просто блокнули все счета. Похоже что автор дроп, или темки-схемки, сын пользовался картой. Крупные обороты, переводы без источника дохода
10 липня 2024, 20:20
Ситуация сложилась таким образом что налички не было от слово совсем деньги были все на карте в чем в принципе возникла проблема
11 липня 2024, 8:16
Щоб викликати таксі сину не була потрібна потрібна готівка.
Інет у вас обох був бо як би інакше ви скористались грошима на карті?

Але чомусь с твого телефону викликати таксі не можна і навіть викликати таксі з телефону сина вказавши реквізити твоєї картки — не можна.
ch777
ch777
11 липня 2024, 10:38
Тримайтеся якомога далі від цього псевдобанку, його засновники це шахраї, які ошукали державу, жонглюють клієнтами та їх грошима як хочуть, можуть і на півроку заморозити кошти, а вам приписати, що ви ними фінансуєте терористів. Одно добре що вони ненавидять коли їх відношення до клієнтів висвітлюється у пабліках
11 липня 2024, 18:40
Ch777, шапочка с фольги не жмёт?
10 липня 2024, 20:24
Кстати через несколько минут после выставления комента деньги вернули просто волшебство.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝 / Кинули на гроші через свою ж помилку